A young boy jumps over a rope during one of our Sports volunteering opportunities.

Wolontariat z nauczania sportu za granicą

Trenuj młodych ludzi w nieuprzywilejowanych społecznościach i dziel się swoją sportową pasją

Zostań wolontariuszem w projekcie sportowym z Projects Abroad i spędź czas w wybranej destynacji, pomagając młodym ludziom dobrze się bawić i rzucać sobie wyzwania. Sport potrafi zmienić życie. Oprócz promowania zdrowia i sprawności fizycznej przez całe życie, sport może zaoferować młodym ludziom ścieżkę wiodącą do pewności siebie oraz wiary w siebie i swoje dokonania.

Członkowie naszego zespołu pomogą ci znaleźć wolontariat sportowy, który w największym stopniu wykorzysta twoje sportowe umiejętności i zainteresowania. Popularne wybory to piłka nożna, rugby, surfing lub koszykówka, ale jest też mnóstwo innych możliwości. Jeśli jesteś zainteresowany wieloma sportami, możesz prowadzić lekcje WF-u w szkole. 

Będziesz pomagał młodym ludziom poprawić ich dobrostan, jednocześnie zdobywając wartościowe umiejętności, takie jak praca zespołowa i komunikacja. Społeczności, w których pracujemy, często mają problemy z tym, żeby uznać sport za priorytet i prowadzić z niego zajęcia. Ty możesz pomóc nam to zmienić.

Wybierz wolontariat Sportowy

Filtruj według:

1-2 z 2 Projektów

Players learn speed and coordination through our volunteer sports coaching in the Philippines
Wolontariat sportowy na Filipinach
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,970 zł
A sports player meets with his team as part of his volunteer sports coaching in Argentina
Wolontariat sportowy w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,970 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czy nauczanie sportu za granicą jest odpowiednie dla mnie?

Nauczanie sportu za granicą jest idealne dla wolontariuszy, którzy chcą podzielić się swoją energią i entuzjazmem z mniej uprzywilejowanymi społecznościami. 

Będziesz pracował wraz z lokalnymi specjalistami i zespołem Projects Abroad, tak samo jak z innymi wolontariuszami. Spędzisz swój czas, nauczając i nadzorując rozgrywki wybranej dyscypliny sportu. Nie potrzebujesz żadnych formalnych kwalifikacji, jedynie chęci poświęcenia swojego czasu i pasji. 

Te projekty są idealne dla wolontariuszy, którzy chcą robić coś praktycznego i “zanurzyć się” w lokalnej społeczności. 

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z dziećmi, ale czujesz, że wolontariat sportowy nie jest dla ciebie, możesz zainteresować się naszym wolontariatem z zakresu nauczania. Sprawdź pełną listę projektów wolontariatów za granicą.

Volunteers and local students playing football on one of our Sports volunteering opportunities.

Jak skorzystam na nauczaniu sportu za granicą?

Ucząc sportu za granicą jako wolontariusz, pomożesz społeczności która tej pomocy potrzebuje, jednocześnie rozwijając własne umiejętności.

Oto niektóre z korzyści, które wymieniają nasi byli wolontariusze: 

 • Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, przywództwo, wytrwałość, organizacja, planowanie i zarządzanie czasem
 • Doświadczenie w nauczaniu sportu
 • Umiejętność pracy z ludźmi z różnych kultur i środowisk, co pomaga rozwinąć globalną świadomość
 • Pewność siebie wynikająca z wychodzenia ze swojej strefy komfortu 

 Wszystkie te umiejętności wzbogacą twoje CV, pomogą ci przy aplikacji UCAS i wesprą twój rozwój osobisty.

Czemu nauczanie sportu za granicą ma znaczenie?

W tych projektach chodzi o coś  więcej niż o sam sport. Chodzi o podarowanie dzieciom lepszej teraźniejszości i szansy na lepszą przyszłość. Wypływa to z bezpośredniego kontaktu z podopiecznymi, jak i wartości, które rozwijane są dzięki sportowi, takich jak praca zespołowa, dyscyplina i fair play.

Czym wyróżniają się projekty sportowe Projects Abroad?

W Projects Abroad, naszym głównym celem jest przynoszenie korzyści społecznościom, na rzecz których pracujemy. Możesz być pewny że twój projekt jest etyczny, ma odpowiednie wsparcie, a jego celem jest lepsza przyszłość. Oto kilka elementów, które odróżniają nasze projekty od innych programów wolontariatu:

Pełne wsparcie ze strony zespołu 

W projektach sportowych będziesz pracować razem z członkami lokalnej społeczności i zespołem Projects Abroad. Będziesz także częścią szerszej sieci wolontariuszy. W każdym projekcie jest stały członek zespołu, który wspiera naszych wolontariuszy. Czy organizujesz turniej, lub po prostu chcesz urządzić zabawę, zawsze będzie ktoś, kto będzie czuwał nad bezpieczeństwem twoich zajęć w sposób który wspiera młodych ludzi, na rzecz których pracujesz. 

Projekty, które mają wpływ na rzeczywistość

Wszystkie nasze projekty są poparte odpowiednimi danymi, skierowane do odpowiedniej grupy docelowej i oparte na zasadzie zrównoważonego rozwoju. Chcemy, by przynosiły długofalowe korzyści lokalnym społecznościom.

A young surfer and a volunteer walk along the beach during a project dedicated to teaching sport abroad.

Nasza polityka ochrony dzieci

Traktujemy bezpieczeństwo dzieci i młodych ludzi z dużą powagą. To właśnie dlatego wdrożyliśmy kompleksową politykę ochrony dzieci.

Nasze akredytacje