A Projects Abroad volunteer helps with plastering a wall during volunteer building work abroad.

Weź udział w wolontariacie budowlanym za granicą

Pracuj w rozwijających się krajach, by budować infrastrukturę i budynki ważne dla lokalnych społeczności

Weź udział w wolontariacie budowlanym z Projects Abroad i zapewnij niezbędne zasoby społecznościom, które najbardziej ich potrzebują. 

Nasze projekty budowlane mają miejsce w rozwijających się krajach na całym świecie. Niektóre z nich odbywają się na wiejskich obszarach, inne w miastach. Możesz budować domy, szkoły, centra opieki, wyposażenie sanitarne lub budynki przeznaczone dla wspólnoty. Wiele spośród tych projektów ma miejsce w lokalizacjach dotkniętych przez katastrofy naturalne. Twoja praca może obejmować produkcję cegieł, kładzenie fundamentów, gipsowanie, malowanie czy instalowanie okien i drzwi.

Wszystkie projekty są przyjazne dla środowiska i zostały tak pomyślane, aby twoja praca mogła być kontynuowana przez miejscową społeczność po twoim wyjeździe. Zanurzysz się w lokalnej społeczności i będziesz miał szansę lepiej poznać ludzi, którym pomagasz.

To doświadczenie to bezpieczny i socjalny sposób aby poświęcić swe zasoby tam, gdzie są najbardziej potrzebne, jednocześnie budując swoją własną pewność siebie i zrozumienie dla problemów świata

Wybierz wolontariat z zakresu Budownictwa

Filtruj według:

1-3 z 3 Projektów

Volunteers in Nepal dig up sand for cement to help rebuild schools as part of their construction volunteer project.
Wolontariat budowlany w Nepalu
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,370 zł
Projects Abroad volunteer helps to build a wall during her construction volunteer work in Tanzania
Wolontariat budowlany w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,720 zł
Teenage volunteers doing construction work in Tanzania carry bricks needed for a wall.
Wolontariat dla młodzieży – budownictwo w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,515 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czy wolontariat z budowania to coś dla mnie?

Jeśli masz chęć pomagać lokalnym społecznościom podnosić się z katastrof i pokonywać wyzwania, projekt budowlany jest dla ciebie. Ta praca jest dla każdego kto realnie pragnie się przyczynić do rozwiązania problemów społeczności, które mierzą się z katastrofami naturalnymi i ubóstwem. 

Jako pracownik budowlany za granicą, będziesz pracował wraz z lokalnymi ekspertami, pracownikami Projects Abroad oraz wolontariuszami z całego świata. Możesz dołączyć do nas nawet jeśli nie masz doświadczenia w budowaniu, wystarczy, że jesteś w stanie wykonywać pracę manualną i masz do tego chęci. 

Niektóre spośród tych projektów prowadzone są w społecznościach dotkniętych przez katastrofy naturalne, takie jak huragany i trzęsienia ziemi. Pracując tutaj lepiej zrozumiesz, jaki wysiłek jest potrzebny, by pokonać skutki katastrofy, budując istotną infrastrukturę. 

Jeśli jesteś zainteresowany pomaganiem społecznościom w budowaniu infrastruktury, ale czujesz, że projekt budowlany nie jest dla ciebie, być może zainteresują cię nasze staże dające możliwości międzynarodowego rozwoju. Sprawdź naszą pełną listę wolontariatów za granicą.

Two women work together to saw wood to build playground equipment during their volunteer building work abroad.

Co zyskam, pracując na wolontariacie budowlanym za granicą?

Pracując jako budowniczy za granicą, pomożesz społeczności, która tej pomocy potrzebuje, jednocześnie rozwijając własne umiejętności. 

Oto kilka korzyści, o których mówią nasi byli wolontariusze:

 • Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, przywództwo, wytrwałość, organizacja, planowanie i zarządzanie czasem. 
 • Zrozumienie zagadnienia zrównoważonego rozwoju międzynarodowego.
 • Techniczne umiejętności budowlane. 
 • Umiejętność pracy i wczucia się w mentalność ludzi z różnych kultur i środowisk.
 • Pewność siebie wynikającą z wyjścia ze strefy komfortu. 

Wszystkie te umiejętności wzbogacą twoje CV, aplikacje UCAS, i przyczynią się do twojego rozwoju osobistego.

Czemu ten projekt ma znaczenie?

Jednym z najważniejszych zadań, których wymagają rozwijające się społeczności, jest stworzenie podstawowej infrastruktury. Pomaganie społecznościom poprzez budowanie pozwoli lokalnym mieszkańcom kontynuować ten wysiłek nawet po zakończeniu twojego wolontariatu.

Czym wyróżniają się wolontariaty budowlane Projects Abroad?

W Projects Abroad naszym głównym celem jest zapewnienie korzyści społecznościom, w których pracujemy. Możesz być pewien, że twój projekt jest etyczny, dobrze wspierany i przyczynia się do budowania lepszej przyszłości. Poniżej wymieniamy kilka elementów naszej pracy, które odróżniają nasze projekty od innych wolontariatów. 

Pełne wsparcie zespołu 

W tych projektach będziesz pracować razem z ekspertami, członkami lokalnej społeczności oraz członkami zespołu Projects Abroad. Będziesz także częścią szerszej sieci wolontariuszy. 

Praktyczne doświadczenie i umiejętności 

Nasi wolontariusze wykonują swoje własne zadania, które są istotne dla całości projektu, tak więc możesz mieć pewność, że czynisz ważny wkład. 

Projekty, które mają znaczenie

Wszystkie nasze projekty są oparte na badaniach, skierowane do odpowiedniej grupy docelowej i oparte na zrównoważonym rozwoju. Mamy na celu przyczynienie się do dobra lokalnej społeczności w dłuższej perspektywie.

A staff member supports volunteers as they paint a newly constructed wall on one of our volunteer building projects

Nasze akredytacje