Wolontariat za granicą

Wyjedź na wolontariat za granicą i stań się częścią naszych wysiłków na rzecz pomocy lokalnym społecznościom.

Zostań wolontariuszem za granicą w jednym z naszych bezpiecznych, skierowanych na ochronę środowiska i wartych zachodu projektów i pomóż wprowadzić zmianę w lokalnych społecznościach. To szansa, byś poświęcił swój czas i energię tam, gdzie jej najbardziej potrzeba i stał się częścią naszej wyjątkowej globalnej sieci. 

Oferujemy zróżnicowane projekty wolontariatu za granicą, więc możesz robić coś, co naprawdę cię pasjonuje. To oznacza aktywności takie jak wpływanie na rozwój małych dzieci, monitorowanie zagrożonych gatunków lub pracę w placówkach medycznych. 

Praca, którą wykonasz, pozwoli wesprzeć społeczności w potrzebie. W tym procesie, będziesz się także uczył i rozwijał jako osoba. Nasze projekty wolontariatu za granicą to także szansa, byś dodał praktyczne umiejętności i doświadczenia do swojego CV. 

Co roku pracuje z nami wielu wolontariuszy, dlatego możesz być pewien, że nawiążesz długotrwałe przyjaźnie podczas wspólnej eksploracji innego stylu życia.

Poznasz zupełnie nową twarz podróżowania i doświadczysz czegoś, czego nie miałbyś szansy poznać jako turysta. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i dowiedz się, czego możesz naprawdę dokonać jako wolontariusz za granicą.

Czy wolontariat za granicą jest dla mnie?

Nasza społeczność wolontariuszy składa się z ludzi pochodzących z różnych środowisk i miejsc. Nieważne, ile masz lat, jakie jest twoje doświadczenie lub kraj pochodzenia, znajdzie się dla ciebie odpowiednie miejsce, byś mógł zrobić coś dobrego. 

Nasze Flexi Trips są dostępne dla każdego, kto ukończył 16 lat. Mamy także zorganizowane grupy w z góry ustalonych terminach, gdzie możesz wraz z innymi zrobić coś dobrego. Na przykład, jeśli masz od 15 do 18 lat, możesz dołączyć do naszych programów High School Specials przeznaczonych dla nastolatków. Możesz sprawdzić wszystkie rodzaje naszych wypraw tutaj

W przypadku większości naszych naszych wolontariatów za granicą, nie potrzebujesz szczególnych kwalifikacji. Nasz dedykowany zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, aby wspierać i prowadzić cię w twojej pracy. Mamy przeszkoloną lokalną obsługę w każdym kraju, w którym pracujemy.

A volunteer paints playground equipment during her voluntary work overseas.

Wybierz projekt wolontariatu

Filtruj według:

1-3 z 33 Projektów

Teenagers volunteering with children on one of Projects Abroad's programmes in South Africa
Volunteering with Children in South Africa for Teenagers
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 10140 zł
A volunteer doing community work in Sri Lanka with a group, teaches young children English phrases.
Jedź na wolontariat grupowy na Sri Lance i pracuj z dziećmi
Zobacz ten projekt
 • Stałe terminy przez cały rok
 • Każdy powyżej 18 roku życia może dołączyć
 • Od 2 tygodni
 • Od 7690 zł
Children are taught by female volunteers working with children in Cambodia inside a community care centre to further their childhood development.
Jedź na wolontariat z dziećmi w Kambodży
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6220 zł
Załaduj więcej

Nasze akredytacje