A career breaker volunteering with Projects Abroad in Belize helps a child improve literacy at a local school.

Profesjonalny wolontariat za granicą i przerwy od kariery

Zrób coś innego za granicą i stań się częścią naszych nieustannych wysiłków na rzecz społeczności w potrzebie

W dzisiejszym świecie, przerwa od kariery może oznaczać wyprawę w nieoczekiwane miejsca. Zamiast pozostawać blisko domu, możesz zrobić coś innego i sprawdzić nasze możliwości za granicą.

Z Projects Abroad będziesz podróżował za granicę i staniesz się częścią naszych nieustających wysiłków na rzecz wspierania lokalnych społeczności. Będziesz pracował nad długoterminowymi, zrównoważonymi rozwiązaniami, nie szybkimi inicjatywami. I przez cały ten czas będziesz pracował wraz z pełnymi pasji wolontariuszami i dedykowanymi pracownikami w danym kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym wolontariatem za granicą, możemy pomóc ci wykorzystać umiejętności, które nabyłeś w trakcie swojej kariery, aby przyczynić się do zmiany. To świetny sposób, żeby oderwać się od pracy od 9 do 17 i przystosować się do nowego środowiska i wyzwań. Możesz też zrobić coś kompletnie innego od tego, co robisz na co dzień. Będziemy w stanie pomóc ci odkryć twój potencjał i dowiedzieć się, co jesteś w stanie zrobić, niezależnie od projektu, który wybierzesz.

Wolontariat za granicą dla profesjonalistów

Dla profesjonalistów pragnących pracować jako wolontariusze za granicą, oferujemy nasze elastyczne projekty. Te projekty są podstawą tego, co oferujemy w Projects Abroad: elastyczne, szyte na miarę doświadczenia wolontariatu, które są odpowiednie dla ciebie. Możemy z tobą porozmawiać na temat projektu, w którym będziesz miał szansę najlepiej wykorzystać swoje umiejętności.

Jeśli jesteś specjalistą z zakresu medycyny lub ochrony zdrowia, możesz zostać wolontariuszem w wiejskiej klinice lub lokalnym szpitalu. Możesz tam wykorzystać swoje umiejętności, aby prowadzić warsztaty i pomagać lokalnym specjalistom uczyć się na temat lepszych lub nowych procedur medycznych. Mamy także wiele projektów z zakresu opieki nad dziećmi i nauczania, które skorzystają na pomocy profesjonalnych pracowników opieki społecznej, nauczycieli i psychologów. 

Możesz także zdecydować, by pracować w zakresie prawa i praw człowieka lub jako konsultant biznesowy w jednym z naszych projektów z mikrofinansowania.

Tanzanian medical professionals spend time with a nurse volunteering abroad for her career break.

Wolontariat za granicą jako przerwa w karierze

Podczas swojej przerwy w karierze, masz możliwość zrobienia czegoś innego i eksplorowania całkiem nowego obszaru. Nie potrzebujesz trzymać się tego, co już wiesz. Jesteśmy tu, aby pomóc ci odkryć, że możesz dokonać więcej. 

Poniżej są nasze ulubione możliwości dla osób pragnących zrobić sobie przerwę od kariery, by doświadczyć czegoś nowego:

 • Odkrywaj historię i pomóż zachować starożytne kultury w projekcie archeologicznym w Rumunii
 • Mieszkaj z rodziną nomadów i doświadcz bardziej tradycyjnego stylu życia w naszym projekcie życia z nomadami w Mongolii
 • Podróżuj do serca amazońskiego lasu deszczowego i chroń zagrożoną dziką przyrodę i lasy w Peru

Chętnie pomożemy ci znaleźć projekt, który pasuje do twoich celów związanych z przerwą w karierze.

Wybierz projekt wolontariatu

Filtruj według:

1-3 z 33 Projektów

Children are taught by female volunteers working with children in Cambodia inside a community care centre to further their childhood development.
Jedź na wolontariat z dziećmi w Kambodży
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,220 zł
Culture and Community Volunteers live and work with Nomads in Mongolia whilst riding horses to herd cattle.
Mieszkaj i pracuj z nomadami w Mongolii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 8,345 zł
Projects Abroad interns gain micro-finance work experience in Tanzania advising entrepreneurs
Mikrofinansowanie – staż w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,720 zł
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Nasze akredytacje