Projects Abroad volunteer opportunities in Vietnam sometime include the working in rice fields.

Zostań wolontariuszem w Wietnamie

Podziwiaj naturalne piękno Wietnamu, wspierając społeczności w potrzebie

Zostań wolontariuszem w Wietnamie i wspieraj mieszkańców w potrzebie. Staniesz się częścią naszych starań, które mają na celu wsparcie tych społeczności, jednocześnie zanurzając się w nowej kulturze.

Oferujemy kilka różnych rodzajów wolontariatu w Wietnamie. Możesz wspierać programy rozwoju wczesnodziecięcego w centrum dziennej opieki albo uczyć angielskiego w zaniedbanych szkołach. Możesz też zdobywać praktyczną wiedzę medyczną na stażu w lokalnym szpitalu. Istnieje wiele możliwości, które możesz odkryć.

Większość naszych projektów odbywa się w Hanoi – stolicy Wietnamu. Hanoi to duże miasto, pełne wysokich budynków i ruchliwych ulic. Będziesz poruszać się wśród tysięcy pieszych i motocykli. W czasie wolnym możesz eksplorować miasto, smakować przepyszny street food i robić zakupy na ryneczkach w przepięknej starej części miasta.

Nasi pracownicy w Wietnamie udzielą ci wsparcia 24 godziny na dobę – kiedy tylko będziesz tego potrzebował. Odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą i udzielą ci niezbędnych wskazówek.

Wietnam ma bardzo interesującą historię, którą możesz lepiej poznać podczas wolontariatu. Ludzie są otwarci i przyjaźni, a kraj jest niezwykle piękny. Wykorzystaj jak najlepiej swój czas w Azji Południowo-Wschodniej, aby zobaczyć tak wiele, jak to tylko możliwe!

Wolontariaty dostepne w Wietnamie

1-1 z 1 Projektów

A volunteer with children in Vietnam teaches basic hygiene as part of our project for teenagers
Wolontariat dla młodzieży – opieka nad dziećmi w Wietnamie
Zobacz ten projekt
  • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
  • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
  • Od 2 tygodni
  • Od 9,215 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Wietnamie znajduje się nasza baza?

Hanoi

Jako wolontariusz będziesz pracował w Hanoi – stolicy i drugim co do wielkości mieście kraju. Metropolia położona jest na północy Wietnamu, a wyróżniają ją ruchliwe ulice, wysokie wieżowce i dynamiczny rozwój. Wietnamczycy są otwarci i gościnni. Możesz ich dobrze poznać zwiedzając ryneczki i jedząc przepyszny street food, taki jak sławne spring rolls.

 

Wietnamskie wybrzeże przyciąga tysiące turystów. Oszałamiająco piękne Ha Long Bay jest najbliższą atrakcją turystyczną, którą możesz z łatwością zwiedzić podczas weekendu. Polecamy także odwiedzenie spokojnych obszarów wiejskich, gdzie możesz zobaczyć, jak słońce zachodzi nad polami ryżowymi.

 

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu do Wietnamu.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje