Projects Abroad volunteers in Tanzania can see wildife like elephants during their time overseas.

Zostań wolontariuszem w Tanzanii

Wspieraj rozwój lokalnej społeczności w cieniu majestatycznej góry Kilimandżaro

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Tanzanii. Stań się częścią naszych starań dążących do wsparcia lokalnych społeczności w regionie. To także szansa doświadczenia życia w Afryce Wschodniej i zanurzenia się w innej kulturze oraz tradycjach.

Mamy kilka różnych propozycji wolontariatu w Tanzanii, tak więc możesz być pewny, że znajdziesz coś, co naprawdę cię pasjonuje. Możesz wspierać edukację wczesnodziecięcą, uczyć masajskie maluchy angielskiego w wiejskiej szkole, pomagać budować nowe klasy, a także podnosić świadomość dotyczącą praw kobiet lub wspierać lokalne społeczności.

Nasze projekty odbywają są w miastach Arusha i Moshi. To idealne lokalizacje, które pozwolą ci realnie przyczynić się do poprawienia losu lokalnej społeczności i jednocześnie doświadczyć innej kultury. W obu miastach mamy pracowników, którzy udzielą ci porad i wsparcia oraz będą dostępni 24 godziny na dobę.

Wolontariat w Tanzanii da ci unikatowy wgląd w wiele kultur koegzystujących w regionie. W czasie wolnym możesz odwiedzić lokalne bazary, by kupić coś ze sztuki batikowej lub dowiedzieć się więcej o plemieniu Masajów. Tanzania ma wiele do zaoferowania także pod kątem dzikiej przyrody – koniecznie pojedź na safari i zobacz lwy, nosorożce i słonie w ich naturalnym środowisku!

Podczas wszystkich aktywności, będziesz pracował w cieniu majestatycznej góry Kilimandżaro.

Wolontariaty dostępne w Tanzanii

Filtruj według:

1-3 z 3 Projektów

Projects Abroad interns gain micro-finance work experience in Tanzania advising entrepreneurs
Mikrofinansowanie – staż w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,720 zł
Projects Abroad volunteer helps to build a wall during her construction volunteer work in Tanzania
Wolontariat budowlany w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,720 zł
Teenage volunteers doing construction work in Tanzania carry bricks needed for a wall.
Wolontariat dla młodzieży – budownictwo w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,515 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Tanzanii znajduje się nasza baza?

Nasze projekty wolontariatu w Tanzanii są zlokalizowane w miastach Arusha i Moshi. Główne biuro mieści się w Arushy, około trzech godzin drogi od Moshi. Mamy jednak stałych pracowników także w tym drugim mieście.

Arusha

Arusha leży u stop góry Meru i zamieszkana jest przez 400 tysięcy ludzi. Miasto, które łączy drapacze chmur z mniej nowoczesnym budownictwem, da ci wgląd w różne aspekty życia w Tanzanii.

 

W czasie wolnym możesz cieszyć się ruchliwym centrum miasta. Na lokalnych bazarach kupisz pamiątki, takie jak sztuka batikowa i spróbujesz lokalnej kuchni. Pobliski rezerwat da ci szansę połączenia z naturą podczas ekscytujących safari. Będziesz miał nawet szansę dowiedzieć się więcej o życiu plemienia Masajów, odwiedzając ich tradycyjną wioskę.

Moshi

Moshi to piękne miasto z rustykalnymi budynkami i bujną roślinnością. Położone jest w cieniu góry Kilimandżaro i zamieszkane przez około 200 tysięcy osób, w tym wiele społeczności wiejskich, prowadzących bardziej tradycyjny tryb życia.

 

To idealne miejsce dla miłośników natury. Bycie wolontariuszem w Moshi da ci szansę życia w sercu afrykańskiego buszu. Możesz spędzać czas wolny śledząc zwierzęta w pobliskich rezerwatach lub spacerując u podnóża najwyższej góry w Afryce. Mijając gospodarstwa i plantacje kawy, po krótkim czasie dotrzesz do zjawiskowego wodospadu Materuni.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do Tanzanii.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje