A volunteer in Thailand watches the sun set on a beach where she did conservation work.

Jedź na wolontariat do Tajlandii

Odkrywaj wspaniałe widoki i naturalne piękno Tajlandii, wspierając lokalne społeczności.

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Tajlandii! Doświadczaj piękna tego kraju oraz gościnności mieszkańców, będąc częścią naszych wysiłków mających na celu wsparcie lokalnych społeczności.

Możesz uczyć dzieci angielskiego w zaniedbanych lokalnych szkołach lub wspierać wczesnodziecięcy rozwój maluchów w ośrodkach dziennej opieki lub przedszkolach. Jeśli jesteś zainteresowany ochroną mórz i oceanów oraz raf koralowych, dołącz do naszego projektu ochrony przyrody. Twoja praca przyczyni się do chronienia morskich ekosystemów, a w międzyczasie będziesz podziwiał piękno podwodnego świata.

Bazą dla wszystkich naszych projektów jest Ao Nang, resort w pobliżu Krabi. Podczas twojego pobytu członkowie zespołu Projects Abroad będą dostępni przez całą dobę, zapewniając ci wskazówki i upewniając się, że jesteś bezpieczny i spędzasz w Tajlandii niezapomniane chwile.

W czasie wolnym doświadczaj wszystkiego, co Tajlandia ma do zaoferowania. Zrelaksuj się na przepięknej plaży, odwiedź słynne świątynie i wybierz się na wycieczkę po wyspach. Możesz także spałaszować dziesiątki spring rollsów i pad thai!

Wolontariaty dostępne w Tajlandii

Filtruj według:

1-2 z 2 Projektów

Projects Abroad volunteers go diving as part of our Conservation Project in Thailand for teens
Wolontariat dla młodzieży – ochrona raf koralowych i nurkowanie w Tajlandii
Zobacz ten projekt
  • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
  • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
  • Od 2 tygodni
  • Od 11,965 zł
A Projects Abroad volunteer collects data on a Diving and Marine Conservation volunteering project.
Wolontariat na rzecz ochrony raf koralowych w Tajlandii
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 1 tygodnia
  • Od 9,845 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Tajlandii znajduje się nasza baza?

Ao Nang

Będziesz pracował jako wolontariusz w Ao Nang w pobliżu Krabi. To tu właśnie mieszczą się lokalne biura Projects Abroad.

 

Znane ze swoich spektakularnych plaż i wapiennych klifów, miasto Ao Nang jest wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania Tajlandii. Możesz nauczyć się nurkować, wspinać się na skałkach oraz odkrywać pobliskie plaże i wyspy. Znajdują się tam także rozmaite restauracje serwujące tradycyjne tajskie jedzenie, a na lokalnych bazarach dostępnych jest wiele świeżych, soczystych owoców.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do Tajlandii.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje