Projects Abroad volunteers travel around Sri Lanka in a tuk tuk as part of the tour.

Procedury związane z przyjazdem na Sri Lankę

Przyjazd na Sri Lankę – odbiór z lotniska, loty i wizy

Przekażemy ci wszystkie informacje, które przydadzą ci się podczas pobytu na Sri Lance, pomożemy zdobyć wizę oraz wprowadzimy cię w funkcjonowanie twojej placówki. My skupimy się na formalnościach, dzięki czemu ty będziesz mógł zająć się tym, co naprawdę ważne – pracą wolontariacką przy projekcie!

Przylot na Sri Lankę i odbiór z lotniska

Gdy przybędziesz na lotnisko w Colombo (CMB), w hali przylotów spotkasz się z przyjaznym kierowcą Projects Abroad – poznasz go po tabliczce z nazwą naszej organizacji. 

Z lotniska do miasta, gdzie znajdują się nasze biura, jedzie się około godzinę. Niektórzy wolontariusze pracują w większej odległości od Colombo – wtedy podróż będzie trwała dłużej. W każdym przypadku najpierw pojedziesz do swojego miejsca zamieszkania, gdzie będziesz mógł zrelaksować się po podróży i zaaklimatyzować w nowym miejscu.

Rezerwacja lotów na Sri Lankę – zostaw to nam!

Projects Abroad może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w organizowaniu lotów dla tysięcy wolontariuszy na całym świecie. Poszukiwanie odpowiednich połączeń lotniczych może być czasochłonne, męczące i frustrujące – zrobimy to za ciebie!

Pomożemy ci zarezerwować najlepsze loty powrotne, dzięki czemu twoja podróż do domu będzie bezpieczna i wygodna, a bilety kupisz w dobrej cenie – niezależnie od tego, jak złożona będzie to trasa. Dowiedz się więcej o rezerwacji lotów z Projects Abroad.

Wymagania wizowe dla wolontariuszy i stażystów przyjeżdżających na Sri Lankę

Jedną z zalet uczestnictwa w naszych projektach jest wsparcie, którego udzielimy ci w zakresie procedur wizowych. Tą tematyką zajmuje się specjalny zespól Projects Abroad, dysponujący aktualnymi informacjami dotyczącymi formalności związanych z wjazdem do wszystkich krajów, w których działamy na całym świecie. Jeśli masz jakieś pytania – zarówno łatwe, jak i trudne – skonsultuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości. Gdy zgłosisz chęć udziału w naszym projekcie, otrzymasz linka do twojej własnej strony MyProjectsAbroad, gdzie znajdziesz niezbędne informacje dotyczące procedur wizowych.

Wprowadzenie w projekt i pierwsze kroki na Sri Lance

Nasz lokalny zespół zapewni ci pełne wsparcie i pomoże poczuć się w nowym miejscu jak w domu. W towarzystwie opiekunów zwiedzisz okolicę i będziesz miał okazję kupić lokalną kartę SIM lub wymienić pieniądze. Dowiesz się także, jak najlepiej korzystać z komunikacji publicznej.

Odwiedzisz lokalne biura Projects Abroad i dowiesz się więcej o naszej pracy na Sri Lance. Otrzymasz także pakiet startowy, zawierający przydatne informacje – m.in. mapy i dane kontaktowe naszych opiekunów.

Twój pierwszy dzień na wolontariacie lub stażu na Sri Lance

Zapewnimy ci niezbędne wsparcie, dzięki któremu będziesz w pełni gotowy do realizacji swoich zadań. Pierwszego dnia pojedziesz do nowego miejsca pracy, gdzie zostaniesz wprowadzony w projekt – nasz opiekun będzie ci towarzyszył i pokaże ci najlepszą trasę do twojej placówki.

Zobaczysz, jak działamy i poznasz nowych kolegów, a „właściwą” pracę rozpoczniesz już następnego dnia.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wdrożyliśmy wiele procedur zapewniających bezpieczeństwo i wsparcie, którego potrzebujesz, by w pełni cieszyć się pracą przy projekcie i nie zaprzątać sobie głowy niczym innym. Zespół Projects Abroad udzieli ci wsparcia 24 godziny na dobę oraz zadba, byś odnalazł się w swoim miejscu zamieszkania i w pracy. W razie jakichkolwiek problemów, nasi opiekunowie zawsze ci pomogą.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie i wsparciu w trakcie naszych projektów.

Nasze akredytacje