Young monks stand together near Sri Lanka volunteering opportunities with Projects Abroad.

Zostań wolontariuszem na Sri Lance

Doświadcz życia na przepięknej Sri Lance, wspierając zaniedbane lokalne społeczności

Zostań wolontariuszem Projects Abroad na Sri Lance i wspieraj rozwój zaniedbanych społeczności. Przygotowaliśmy dla ciebie wiele możliwości, dlatego na pewno znajdziesz projekt, który cię zainteresuje.

Możesz uczyć obsługi komputera dzieci i młodych dorosłych lub zapewniać podstawowe usługi medyczne w ramach naszych projektów na rzecz zdrowia publicznego. Możesz także wspierać edukację małych dzieci, zachęcając je do zdobywania nowych umiejętności.

Nasze projekty wolontariatu na Sri Lance odbywają się w kilku miastach w pobliżu Kolombo, wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy. Zanurz się w lankijskiej kulturze, żyjąc i pracując wraz z przyjazną lokalną społecznością. Podczas swojego pobytu za granicą otrzymasz całodobowe wsparcie od pracowników Projects Abroad.

Sri Lanka to miejsce pełne skarbów natury i kultury. Czy jesteś zainteresowany dziką przyrodą, spacerami przez bujną roślinność czy odwiedzaniem historycznych świątyń – na Sri Lance znajdziesz to wszystko.

Wolontariaty dostepne na Sri Lance

Filtruj według:

1-3 z 7 Projektów

A volunteer doing community work in Sri Lanka with a group, teaches young children English phrases.
Jedź na wolontariat grupowy na Sri Lance i pracuj z dziećmi
Zobacz ten projekt
 • Stałe terminy przez cały rok
 • Każdy powyżej 18 roku życia może dołączyć
 • Od 2 tygodni
 • Od 7,690 zł
A group of children with Projects Abroad Childcare volunteers outside a kindergarten in Sri Lanka.
Opieka nad dziećmi – wolontariat na Sri Lance
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,220 zł
Projects Abroad intern assists with testing blood pressure and sugar levels in Sri Lanka whilst on her medical placement.
Staż medyczny na Sri Lance
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 18 roku życia może dołączyć
 • Od 2 tygodni
 • Od 8,010 zł
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie na Sri Lance znajduje się nasza baza?

Nasze wolontariaty na Sri Lance odbywają się wokół dawnej stolicy kraju – Kolombo lub w jednej z mniejszych miejscowości wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy.

Kolombo

Kolombo to popularna lokalizacja turystyczna i biznesowa, oraz największe miasto na Sri Lance. Łącząc tradycję i nowoczesność, daje pewność, że będziesz świetnie się bawił eksplorując wszystkie atrakcje, które miasto ma do zaoferowania. Odwiedź starożytne świątynie, spróbuj lokalnej kuchni w jednej z wielu restauracji i znajdź unikatowe pamiątki na ulicznych straganach.

Panadura

Panadura to duże miasto leżące na południe od Kolombo, otoczone wodą ze wszystkich stron. To świetna baza wypadowa na jednodniowe wycieczki do pobliskich miasteczek i rezerwatów przyrody.

Galle

Galle to duże miasto zlokalizowane na południowo-zachodnim krańcu kraju. Stara miejska forteca, z oszałamiającym miksem stylów architektonicznych, jest obiektem, który znajduje się na liście UNESCO. Spędzaj czas na ulicach starego i nowego miasta lub wyjdź poza granice Galle, aby przeżyć przygodę wśród natury.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu na Sri Lankę.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje