A Projects Abroad volunteer in Samoa gets to look out onto the Pacific Ocean in Apia.

Zostań wolontariuszem na Samoa

Wspieraj rozwój społeczności jako wolontariusz w tym pięknym wyspiarskim kraju

Jedź na wolontariat na Samoa i weź udział w projekcie, który ma na celu wsparcie lokalnych społeczności. Doświadczysz unikatowego stylu życia na tych niezwykłych wyspach, pomagając zaspokoić potrzeby ludzi mieszkających na zaniedbanych terenach.

Masz wiele możliwości pracy jako wolontariusz na Samoa – jest z czego wybierać! Zanurz się w tradycyjnym wiejskim życiu, pomagając przy codziennych zadaniach i ucząc się na temat samoańskiej kultury lub pracuj z lokalnymi specjalistami, aby zwalczać rosnący problem niewłaściwego odżywiania i związanych z tym problemów zdrowotnych. Możesz także wesprzeć rozwój edukacyjny dzieci w gorzej wyposażonych szkołach, w których brakuje nauczycieli i pomocy naukowych.

Będziesz mieszkał w stolicy kraju, Apii, która zlokalizowana jest na wyspie Upolu. Zadbamy o wszystkie szczegóły – będziesz mógł więc cieszyć się czasem spędzonym za granicą bez żadnych przeszkód. Członkowie naszego zespołu są także dostępni 24 godziny na dobę i pomogą ci w każdej sprawie.

Samoa to wspaniały kraj, który ma wiele do zaoferowania turystom. Zanurz się w scenerii turkusowych wód, białych piaszczystych plaż i bujnej zieleni interioru. Możesz wziąć udział w aktywnościach, takich jak piesze wędrówki, pływanie czy nurkowanie. Nie strać szansy na poznanie samoańskiej kultury! Dodaj do swojej listy rzeczy do zrobienia wizytę w Samoa Cultural Village lub na jednym z licznych stanowisk archeologicznych.

Wolontariaty dostepne na Samoa

1-1 z 1 Projektów

Students pose with school children during their volunteer teaching in Samoa.
Wolontariat w szkole na Samoa
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 2 tygodni
  • Od 8,010 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie na Samoa znajduje się nasza baza?

Apia

Jako wolontariusz na Samoa, będziesz mieszkał w spokojnej stolicy kraju – Apii. Położona jest ona w centralnej części północnego wybrzeża Upolu, drugiej co do wielkości wyspy w kraju. Apia zachowuje urok małego miasteczka, dlatego łatwo jest pieszo eksplorować jej nieliczne główne ulice położone wzdłuż zatoki.

 

W mieście znajdują się wszelkie udogodnienia, których możesz potrzebować – od restauracji przy plaży do sklepów spożywczych. Są tam piękne plaże, miejsca do nurkowania i błękitne laguny, zaledwie pięć minut spacerem od Apii. Możesz także wybrać się na trekking przez bujny las deszczowy w głębi lądu lub ochłodzić się w falach olśniewających wodospadów.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu na Samoa.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje