Projects Abroad volunteers exploring the seaside in Cape Town, South Africa.

Zostań wolontariuszem w RPA

Mieszkaj i pracuj na południowym krańcu Afryki i wspieraj zaniedbane społeczności

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Republice Południowej Afryki i wspieraj lokalne społeczności, stając się częścią naszych starań o ich rozwój na terenie Kapsztadu.

Mamy kilka różnych propozycji dla ludzi pragnących pracować jako wolontariusze w Kapsztadzie. Możesz wspierać rozwój wczesnodziecięcy w zaniedbanych centrach opieki w okolicznych miasteczkach lub rozpocząć karierę dziennikarza w lokalnym magazynie online. Możesz także dołączyć do naszych programów sprawiedliwości społecznej i pomóc nam zapewniać bezpłatne porady prawne poprzez nasz projekt Prawa i Praw Człowieka.

Niezależnie od tego, w którym projekcie weźmiesz udział, nasi pracownicy będą do twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, wspierając cię i udzielając ci wskazówek.

Kapsztad ma wiele do zaoferowania. W czasie wolnym odwiedź ikoniczną Górę Stołową lub jedź na weekendową wycieczkę na safari, by zobaczyć wielką piątkę afrykańskich gatunków zwierząt! Polecamy także spróbować tyle lokalnego przepysznego jedzenia, ile to możliwe.

Wolontariaty dostepne w RPA

1-1 z 1 Projektów

A lawyer consults with a client on the Law and Human Rights internship for teenagers in South Africa
Staż dla młodzieży – prawa człowieka w RPA
Zobacz ten projekt
  • Data rozpoczęcia: W czasie wakacji szkolnych
  • Minimalny czas trwania: 1 tygodnia
  • Wiek: 15-18

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w RPA znajduje się nasza baza?

Cape Town

Wszystkie nasze projekty wolontariatu w RPA skupiają się w Kapsztadzie. Miasto jest również czule nazywane miastem-matką przez Afrykanerów. W Kapsztadzie działa silna sceną artystyczna i kulturalna, a ponadto miasto oferuje wiele historycznych atrakcji oraz luźny styl życia. To wszystko razem tworzy wyjątkowy czar tej metropolii.

 

Niektóre części Republiki Południowej Afryki cierpią z powodu nierówności i biedy. Staniesz się częścią naszych starań na rzecz wsparcia lokalnych, mniej uprzywilejowanych społeczności.

 

W czasie wolnym będziesz miał wiele do zobaczenia i miejsc do odwiedzenia! Idź na spacery, aby doświadczyć naturalnego piękna Kapsztadu. Odwiedzaj muzea i teatry, aby poznać lokalną scenę artystyczną i kulturalną. I rzecz jasna skorzystaj z dobrego braai (grilla) pod gołym niebem z tradycyjnymi outdoors boerewors (kiełbaskami).

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do RPA.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje