While in Peru, Projects Abroad volunteers love to visit the famous Machu Picchu ruins.

Zostań wolontariuszem w Peru

Pracuj jako wolontariusz w Peru – mieszkaj w mieście antycznych Inków lub w Puszczy Amazońskiej

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Peru i przyczyniaj się do realizacji ważnych, długofalowych celów w wielu projektach. Realnie pomożesz nam zaspokajać konkretne potrzeby lokalnych społeczności.

Możesz wspierać rozwój wczesnodziecięcy w centrach opieki, w których brakuje obsługi, pomagać lokalnym nauczycielom szlifować angielski lub badać przeszłość w projekcie archeologicznym Incan and Wari Archaeology Project. Możesz także odkryć swoją dziką stronę, pomagając nam w ochronie przyrody w sercu olśniewającej Puszczy Amazońskiej.

Większość naszych projektów mieści się w Cuzco, lecz mamy także projekt ochrony przyrody w dżungli. Nasi stali pracownicy w Peru będą wspierać cię 24 godziny na dobę, niezależnie od tego, gdzie będziesz mieszkał.

W Peru jest wiele do zobaczenia i zrobienia w wolnym czasie! Możesz np. podziwiać Machu Picchu i kąpać się w gorących źródłach. Wykorzystaj jak najlepiej czas w tym kraju!

Wolontariaty dostepne w Peru

Filtruj według:

1-3 z 3 Projektów

Archaeology volunteering for teenagers in Peru also includes weekend trips to places like Machu Picchu.
Wolontariat dla młodzieży – archeologia w Peru
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,515 zł
A high school student takes a child's blood sugar measure on our medical internship in Peru
Wolontariat dla młodzieży – medycyna w Peru
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,215 zł
A volunteer working with children in Peru sits with a child in a classroom to help them with an activity.
Wolontariat – praca z dziećmi w Peru
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,370 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Peru znajdyje się nasza baza?

Wszystkie nasze projekty wolontariatu w Peru, wyłączając projekt ochrony przyrody, odbywają się w Cuzco. Nasz projekt ochrony przyrody jest z kolei zlokalizowany w pobliżu Puerto Maldonado w amazońskiej dżungli.

Cusco

Cuzco to jedno z najbardziej fascynujących miast na świecie. Dawno temu było stolicą Imperium, Inków. Dzisiaj wpisane jest na światową listę UNESCO, między innymi dzięki pozostałościom po starych cywilizacjach oraz hiszpańskiej architekturze kolonialnej. Miasto leży w Andach, nieopodal sławnej Świętej Doliny Inków.

 

W Cuzco możesz smakować pyszne potrawy peruwiańskiej kuchni, jak np. ceviche – surowa ryba w cytrusach, doprawiona papryczkami chili. W czasie wolnym przechadzaj się brukowanymi uliczkami tego miasta lub udaj się na przechadzkę po górzystych okolicach pełnych bujnej zieleni. Żadnej wyjazd do Peru nie będzie kompletny, jeśli nie odwiedzisz Machu Picchu!

Puerto Maldonado

Nasz projekt ochrony lasów deszczowych zlokalizowany jest w sercu amazońskiej dżungli w rezerwacie Taricaya. Najbliższym miastem jest Puerto Maldonado, oddalone o godzinę drogi łodzią w dół rzeki Madre de Dios.

 

W Taricayi otoczony będziesz przez rozległe dżungle wypełnione dziką przyrodą. Wyobraź sobie, że każdego ranka budzisz się przy dźwiękach lasu i słyszysz, jak małpy przeskakują z drzewa na drzewo. Będziesz mógł także podziwiać piękny las deszczowy z najwyższej w całej Ameryce południowej ścieżki zbudowanej w koronach drzew!

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu do Peru.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje