Volunteers in the South Pacific work together to clear rubbish off a beach in Fiji.

Wolontariat w Oceanii

Doświadcz niesamowitego życia na egzotycznych wyspach i wspieraj rozwój lokalnych społeczności

Zostań wolontariuszem w Oceanii i pomagaj lokalnym społecznościom. Oferujemy szeroką gamę projektów wolontariackich na Fidżi i Samoa – z pewnością więc znajdziesz coś dla siebie!

Możesz dołączyć do naszego rozpoznawalnego projektu ochrony rekinów na Fidżi, podczas którego zbieramy cenne dane o tych morskich drapieżnikach. Jeśli wolisz, możesz wybrać projekt kulturalny i zamieszkać w wioskach na Fidżi lub na Samoa. Do wyboru masz także wspieranie wczesnego rozwoju dzieci w centrach opieki, połączone ze zwiększaniem świadomości społecznej dotyczącej zdrowego żywienia.

Projects Abroad dba o każdy detal, w związku z czym twój pobyt będzie przebiegał bez problemów. W każdym kraju przez całą dobę działają nasze lokalne biura, a zespół opiekunów oferuje ci wsparcie 24/7. Oznacza to, że możesz skupić się na tym, co ważne – byciu częścią naszych starań na rzecz pomocy lokalnym mieszkańcom!

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Oceanii znajdują się nasze bazy?

Oferujemy kilka projektów wolontariackich w rejonie Południowego Pacyfiku – konkretnie na Fidżi oraz na Samoa.

Gdziekolwiek się nie udasz, w Oceanii będziesz działać na rzecz realizacji istotnych, długoterminowych celów. Na Fidżi oraz na Samoa notuje się coraz więcej przypadków występowania chorób niezakaźnych, takich jak nadciśnienie czy cukrzyca. Pomagamy lokalnym społecznościom rozwiązać problemy zdrowotne wynikające ze zmiany diety i stylu życia.

W obu krajach możesz także pracować z małymi dziećmi – wspierać ich wczesny rozwój oraz uczyć je czytać, pisać i liczyć. Im więcej wsparcia otrzymają one w bardzo młodym wieku, tym lepiej będą radzić sobie w szkole. Pracując jako wolontariusz w Oceanii możesz także wspierać ochronę przyrody w ramach naszego projektu ochrony rekinów na Fidżi.

Podczas całego pobytu na Fidżi lub Samoa będzie towarzyszyć ci zespól Projects Abroad. Nasi opiekunowie zapewnią ci wsparcie i sprawią, że wolontariat będzie niezapomnianą przygodą!

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje