Projects Abroad volunteers climb the snowy Himalayan Mountains while volunteering in Nepal.

Zostań wolontariuszem w Nepalu

Wspieraj rozwój lokalnych społeczności wśród majestatycznych Himalajów

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Nepalu i wspieraj nas w pracy, która służy potrzebom lokalnej społeczności. Będziesz miał szansę zanurzyć się w nepalskiej kulturze, będąc częścią naszych nieustannych starań, by pomóc mniej uprzywilejowanym mieszkańcom tego kraju.

Możesz pomóc odbudować szkoły i domy zniszczone w wyniku trzęsienia ziemi w 2015 roku oraz wspierać rozwój edukacyjny małych dzieci. A może chcesz spędzić czas wysoko w Himalajach, prowadząc badania na temat dzikiej przyrody? Są również inne możliwości dla osób zainteresowanych stażami medycznymi – od stomatologii po pielęgniarstwo.

Pracujemy w różnych częściach Nepalu. Wolontariusze zajmujący się ochroną przyrody mieszkają w wiosce Ghandruk, a wszyscy inni – w Katmandu lub Chitwan. Nasz zespół w Nepalu będzie do twojej dyspozycji 24 godziny na dobę i udzieli ci niezbędnego wsparcia, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Nepal to mały, lecz niesamowity kraj, który ma wiele do zaoferowania turystom. Ma bogatą historię i pełen jest świętych miejsc, a poza tym odbywa się tam wiele kolorowych festiwali. Kraj ten słynie z ośnieżonych szczytów, z których rozpościerają się zapierające dech widoki. Zanurz się w dźwiękach i podziwiaj krajobrazy, a wyjazd do Nepalu będzie niezapomnianym przeżyciem!

Wolontariaty dostepne w Nepalu

Filtruj według:

1-3 z 7 Projektów

Medical interns listen to a doctor as he teaches them anatomy during their team trip in Nepal
Medyczny staż dla grup w Nepalu
Zobacz ten projekt
 • Stałe terminy przez cały rok
 • Każdy powyżej 18 roku życia może dołączyć
 • Od 2 tygodni
 • Od 7,990 zł
An intern participates in health screenings as part of their medical work experience in Nepal.
Staż medyczny w Nepalu
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 5,445 zł
Volunteers in Nepal dig up sand for cement to help rebuild schools as part of their construction volunteer project.
Wolontariat budowlany w Nepalu
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,370 zł
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Nepalu znajduje się nasza baza?

Jako wolontariusz w Nepalu możesz pracować w kilku lokalizacjach. Osoby pracujące w projekcie ochrony przyrody mieszkają w Ghandruk, podczas gdy pozostali spędzają swój czas w Katmandu lub Chitwan.

Kathmandu

Ruchliwe Katmandu to gospodarcza i kulturowa stolica Nepalu. Łączy tradycyjny i nowoczesny styl życia, co czyni je fascynującym miejscem do eksplorowania. Odwiedź antyczne świątynie i klasztory, wybierz kilka pamiątek na lokalnym bazarze lub pospaceruj i powspinaj się, by podziwiać przepiękną scenerię.

Chitwan

To dystrykt położony 6–7 godzin jazdy od Katmandu. Słynie on z pierwszego w Nepalu parku narodowego, który jest także wpisany na listę UNESCO. Poza cudami przyrody, w Chitwan możesz zwiedzić lokalne wioski i zorganizować piknik nad rzeką Narayani. Koniecznie spróbuj lokalnych przysmaków, takich jak taas – pikantne danie z pieczonego koziego mięsa.

Ghandruk

To mała wioska położona w pasmie Annapurny – góry, która współtworzy majestatyczne Himalaje. Ghandruk jest doskonałą baza wypadową na piesze wędrówki po okolicy. Przepiękne widoki wynagradzają brak wygód, do których przywykli ludzie Zachodu. W górach mieszkają niesamowite stworzenia – m.in. lamparty, niedźwiedzie czy sępy.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do Nepalu.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje