A father and daughter ride a horse at our Nomad Project for volunteers in Mongolia.

Zostań wolontariuszem w Mongolii

Jedź do kraju nomadów i wspieraj rozwój lokalnej społeczności

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Mongolii i przyczyń się do poprawy losu lokalnych mieszkańców, jednocześnie zwiedzając obcy kraj. Dzięki udziałowi w naszych projektach, staniesz się częścią naszych starań o wsparcie lokalnych społeczności.

Nasze program wolontariatu w Mongolii oferują coś ciekawego dla każdego. Jeśli lubisz pracować z dziećmi, wspieraj ich wczesny rozwój w centrum opieki. Możesz też uczyć angielskiego w zaniedbanych wiejskich szkołach, zdobywać wiedzę bezpośrednio od lekarzy w szpitalu lub gromadzić praktyczne doświadczenie dziennikarskie w stacji telewizyjnej.

Niezależnie od tego, jaki projekt wybierzesz, przyjaźni pracownicy Projects Abroad będą dostępni przez całą dobę i pomogą ci we wszystkich sprawach oraz udzielą wskazówek.

Większość naszych projektów zlokalizowanych jest w Ułan Bator, stolicy Mongolii. To polityczne i handlowe centrum Mongolii, chociaż wciąż bardzo tradycyjne. Nie bądź zatem zaskoczony, jeśli zobaczysz mnichów i lokalnych mieszkańców w tradycyjnych strojach, mijających się na ulicy z biznesmenami w garniturach.

Wolontariaty dostepne w Mongolii

Filtruj według:

1-2 z 2 Projektów

Culture and Community Volunteers live and work with Nomads in Mongolia whilst riding horses to herd cattle.
Mieszkaj i pracuj z nomadami w Mongolii
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 1 tygodnia
  • Od 8,345 zł
A Projects Abroad intern meets with a patient on our medical internship for teenagers in Mongolia
Wolontariat dla młodzieży – medycyna w Mongolii
Zobacz ten projekt
  • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
  • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
  • Od 2 tygodni
  • Od 8,615 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Mongolii mieści się nasza baza?

Ulaanbaatar

Jako wolontariusz, będziesz wykonywał swoją pracę w Ułan Bator – stolicy i jedynym mieście kraju. Ułan Bator to fascynujące miejsce, pełne kontrastów. Nowoczesne budynki sąsiadują tutaj z tradycyjnymi gerami – namiotami mieszkalnymi, które w Polsce nazywane są jurtami.

 

Zamieszkasz wraz z lokalną rodziną goszczącą w Ułan Bator lub jego okolicy. Mongołowie znani są ze swojej gościnności i przyjaznego nastawienia – możesz mieć więc pewność, że będziesz czuł się komfortowo podczas całego pobytu, a gospodarze dobrze o ciebie zadbają.

 

W czasie wolnym będziesz mieć szansę pozwiedzać piękne klasztory i interesujące muzea. Możesz także udać się na jednodniową wycieczkę poza miasto, aby odwiedzić osadę nomadów, gdzie zdecydowanie polecamy spróbować mongolskiego grilla!

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu do Mongolii.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje