Majestic buildings line the streets near Projects Abroad volunteer opportunities in Mexico.

Zostań wolontariuszem w Meksyku

Wspieraj lokalne społeczności, doświadczając życia w pięknym latynoamerykańskim kraju

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Meksyku i weź udział w pracy, która przysłuży się potrzebom lokalnej społeczności. Stań się częścią naszych starań na rzecz wspierania mieszkańców, jednocześnie doświadczając życia w tym pięknym kraju.

W Meksyku mamy dla ciebie kilka różnych projektów. Możesz wspierać rozwój wczesnodziecięcy w zaniedbanym centrum opieki lub chronić zagrożone żółwie na plażach z czarnego piasku. Możesz także rozpocząć swoją karierę w sektorze medycznym, ucząc się bezpośrednio od obsługi lokalnego szpitala.

Zamieszkasz w Guadalajarze, Ciudad Guzman lub Cuyutlan, w zależności od tego, który projekt wybierzesz. W razie potrzeby nasi pracownicy w Meksyku będą wspierać cię całodobowo, niezależnie od twojej lokalizacji.

Współczesny Meksyk oferuje kuszącą mieszankę kultur mezoamerykańskich, hiszpańskich tradycji i sztuki współczesnej. Możesz eksplorować widowiskowe wybrzeża czy porośnięte kaktusami pustynie.

Wolontariaty dostepne w Meksyku

1-1 z 1 Projektów

Students release turtles for their conservation volunteering in Mexico.
Ochrona żółwi morskich – wolontariat w Meksyku
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 1 tygodnia
  • Od 7,570 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Meksyku znajduje się nasza baza?

Nasze projekty wolontariatu w Meksyku odbywają się w Guadalajarze. Nasz projekt ochrony przyrody mieści się w Cuyutlan.

Guadalajara

Guadalajara pełna jest krętych brukowych uliczek, olśniewającej architektury kolonialnej oraz spokojnych obszarów miejskich. Podczas gdy wiele obrazów charakteryzowanych jako “typowo meksykańskie” ma swoje korzenie właśnie tutaj (np. muzyka mariachi), modernizacja miasta pozwala doświadczyć starego i nowego – wszystkiego w jednym mieście.

 

Cuyutlan

Ze swoimi plażami z czarnego piasku, łagodnymi falami i luźną atmosferą, Cuyutlan wydaje się azylem na końcu świata. To ciche nadmorskie miasteczko służy jako baza dla naszego projektu ochrony żółwi morskich i wybrzeży.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do Meksyku.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje