Buddha is shown over a body of water in Angkor Wat, where Projects Abroad volunteers visit and educate themselves on Khmer history.

Zostań wolontariuszem w Kambodży

Wspieraj rozwój lokalnej społeczności, eksplorując antyczne ruiny i poznając historię Kambodży

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Kambodży i pomóż nam pracować na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Doświadczysz życia w tym pięknym kraju i poznasz jego historię oraz fascynującą kulturę.

Oferujemy wiele możliwości pracy wolontariackiej w Kambodży. Wspieramy rozwój wczesnodziecięcy, uczymy angielskiego w przedszkolach oraz pracujemy w zaniedbanych szkołach. Podróżujemy też na tereny wiejskie, na których dostęp do usług medycznych jest ograniczony – tam zapewniamy mieszkańcom podstawową opiekę zdrowotną.

Wszystkie nasze projekty odbywają się w stolicy kraju, Phnom Penh, w którego centrum mieści się biuro Projects Abroad. Nasi opiekunowie dostępni są 24 godziny na dobę i udzielą ci wsparcia, zawsze wtedy, gdy będziesz go potrzebował.

Kiedy nie będziesz pracował, spędzisz czas na poznawaniu lokalnej kultury. Możesz do woli najeść się kambodżańskim curry z kurczaka lub świeżym fish amok, nauczyć się tańca Apsara, lub odwiedzić wiele buddyjskich świątyń.

Wolontariaty dostepne w Kambodży

Filtruj według:

1-3 z 4 Projektów

Children are taught by female volunteers working with children in Cambodia inside a community care centre to further their childhood development.
Jedź na wolontariat z dziećmi w Kambodży
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,220 zł
A Culture and Community volunteer walking yaks during a Khmer Project in Cambodia.
Projekt wymiany kulturowej w Kambodży
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,970 zł
Part of the Experiential Learning model in Cambodia for middle school students, is for students to help at a kindergarten.
Wolontariat dla dzieci – opieka nad dziećmi i pomoc społeczna w Kambodży
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 12–15 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 8,615 zł
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Kambodży znajduje się nasza baza?

Phnom Penh

Wszystkie nasze wolontariaty w Kambodży odbywają się w Phnom Penh, pięknym mieście położonym na brzegach rzek Tonlé Sap i Mekong. Jest tam wiele miejsc, które wiążą się z historią reżimu czerwonych Khmerów, co sprawia, że to miasto jest wprost stworzone dla entuzjastów historii.

 

Mimo doświadczeń wojennych, miasto szybko się rozwija, aby nadążyć za rosnącą populacją i zaspokajać potrzeby turystów. W niektórych miejscach natrafić można na intrygującą mieszankę tradycyjnego i nowoczesnego stylu życia. Piękne zapachy przepysznego kambodżańskiego jedzenia na każdym kroku zachęcać cię będą do spróbowania lokalnych specjałów.

 

Podczas spacerów po mieście słynącym z chaotycznego ruchu drogowego napotkasz ubranych na szafranowo mnichów oraz najsympatyczniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz. Możesz spędzać czas w wielu świątyniach buddyjskich, próbować przepysznego fish amok czy kambodżańskiego chicken curry albo odwiedzić jeden z lokalnych bazarów i nowoczesne centra handlowe. A tylko kilka godzin drogi dalej leżą słynne świątynie Angkor Wat. To wycieczka, której nie możesz przegapić!

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do Kambodży.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje