A colourful neighbourhood seen while volunteering in Jamaica with Projects Abroad.

Zostań wolontariuszem na Jamajce

Wspieraj lokalne społeczności i doświadczaj życia na Karaibach w tym przepięknym wyspiarskim kraju

Zostań wolontariuszem Projects Abroad na Jamajce i stań się częścią naszym nieustannych starań o udzielanie pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Pomożesz nam realizować długofalowe cele w różnych programach wolontariackich, które odnoszą się do specyficznych potrzeb. Wspieraj dzieci w nauce czytania i pomóż im zrozumieć to, czego naucza się w szkole oraz rób to samo dla dorosłych z lokalnej społeczności. Pracuj na świeżym powietrzu i ubrudź sobie ręce, budując toalety oraz place zabaw. Możesz też spędzać czas ucząc się bezpośrednio od lekarzy w szpitalach.

Będziesz mieszkał i pracował w okolicy Mandeville. Nasi stali pracownicy są do twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, jeśli tylko będziesz tego potrzebował.

Przygotuj się, by tańczyć w rytm reggae i cieszyć się ciepłym karaibskim słońcem jako wolontariusz na Jamajce. Możesz także zrelaksować się na przepięknych białych plażach lub eksplorować bujną roślinność Jamajki podczas spacerów.

Wolontariaty dostepne na Jamajce

Filtruj według:

1-3 z 3 Projektów

A volunteer working with children at a Summer Camp in Jamaica, leads a ball activity at her placement.
Letni wolontariat z dziećmi na Jamajce
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 10,140 zł
A volunteer working with children in Jamaica does an activity with a ball to improve hand-eye coordination at our Childcare Project.
Opieka nad dziećmi – wolontariat na Jamajce
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 8,345 zł
Female medical intern examines a young boy's mouth in a care centre during a medical internship in Jamaica.
Staż medyczny na Jamajce
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,535 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie na Jamajce znajduje się nasza baza?

Mandeville

Mandeville to uniwersyteckie miasto położone w hrabstwie Manchester, w zielonym interiorze. Leży ono około cztery godziny jazdy od popularnej wśród turystów Montego Bay.

 

W samym mieście oraz w okolicach Mandeville można wiele zobaczyć, zrobić i zjeść Zachęcamy cię do spróbowania najsłynniejszych jamajskich dań – jerk chicken, saltfish i ackee. Możesz także odwiedzić idylliczne białe plaże w Montego Bay i Treasure Beach. Spacery są także świetnym pomysłem na eksplorowanie! Rekomendujemy wodospad YS Falls lub słynne Blue Mountains.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu na Jamajkę.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje