Projects Abroad volunteers enjoy a fun canopy walk in a forest in ghana.

Zostań wolontariuszem w Ghanie

Wspieraj lokalne społeczności, doświadczając życia w tym kolorowym zachodnioafrykańskim kraju

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Ghanie i przyczyń się do rozwoju inicjatyw społecznościowych w tym przepięknym zachodnioafrykańskim kraju. Będziesz pracował na rzecz naszych długofalowych celów i wspierał lokalne społeczności, doświadczając życia w Ghanie.

Oferujemy wiele możliwości wolontariatu w Ghanie. Możesz wspierać rozwój wczesnodziecięcy w centrach opieki lub uczyć mniej uprzywilejowanych uczniów grać w piłkę nożną. Poza tym możesz zapewnić podstawową opiekę medyczną na terenach wiejskich, gdzie dostęp do służby zdrowia jest ograniczony.

W zależności od tego, który program wolontariatu w Ghanie wybierzesz, będziesz mieszkał w jednej z czterech lokalizacji. W każdej z nich mamy pracowników, którzy będą wspierać cię przez całą dobę, ilekroć będziesz tego potrzebował.

Każde z tych miejsc jest wyjątkowe. Możesz zwiedzać muzea, spacerować po wzgórzach lub smakować tradycyjnych dań ghańskiej kuchni.

Wolontariaty dostępne w Ghanie

Filtruj według:

1-3 z 3 Projektów

A Childcare volunteer in Ghana offers a child a high five for successfully completing an educational task.
Opieka nad dziećmi – wolontariat w Ghanie
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,970 zł
Female Medical intern treats a local woman's finger at a Public Health Outreach programme during her Medical placement in Ghana.
Staż medyczny w Ghanie
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,570 zł
A teenager measures blood pressure during our medical internship in Ghana
Wolontariat dla młodzieży – medycyna w Ghanie
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 10,140 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Ghanie znajduje się nasza baza?

Wolontariat w Ghanie prowadzimy w czterech lokalizacjach, oddalonych od siebie o kilka godzin drogi. W zależności od tego, który projekt wybierzesz, będziesz pracował w Akrze, Cape Coast, Akuapem Hills, lub w Dodowie.

Akra

Jako kwitnące centrum handlu oraz stolica, Akra jest idealnym miejscem, by rozpocząć podróż po Afryce Zachodniej. Z populacją liczącą ponad 2,7 miliona gościnnych osób, Akra jest miastem, w którym panuje nieustanny kolorowy gwar. Możesz oczekiwać szalonego ruchu ulicznego, bujnej kultury, ulic pełnych restauracji oraz rynków, gdzie sprzedawcy oferują swoje ręczne wyroby.

Akuapem Hills

Zlokalizowane we wschodniej części Ghany, Akuapem Hills charakteryzuje bujna roślinność i żyzna czerwona ziemia. Jest to jeden ze spokojniejszych regionów, a dzieci pragnące zwrócić twoją uwagę będą codziennym widokiem. Wioski są gościnne, a ludzie wiedzą, jak się bawić! Dołącz do ulicznych festiwali lub skosztuj suszonej ryby oraz słodkich ziemniaków na stoisku z jedzeniem na głównej ulicy.

Cape Coast

To miasto w czasach kolonialnych było największym ośrodkiem handlu niewolnikami w Afryce Zachodniej, a dzisiaj jest ruchliwym portem rybackim z bogatą historią. Cape Coast to atrakcyjna destynacja dla turystów i miłośników historii. Muzea oraz dawne budynki kolonialne, stojące wzdłuż ulic, to jedno ze świadectw burzliwych dziejów tego miasta.

Dodowa

Dodowa jest niewielkim i bardziej tradycyjnym skupiskiem ludzkim. Z powodu niewielkiego rozmiaru tego miasta, łatwiej będzie ci poznać lokalnych mieszkańców i doświadczyć życia w bardziej tradycyjnej ghańskiej społeczności. Dodowa znajduje się w niewielkim oddaleniu od stolicy kraju – Akry i zielonych górzystych krajobrazów Akuapem Hills.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do Ghany.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje