Projects Abroad volunteer work in the Philippines is ongoing as the locals celebrate a festival in the streets.

Zostań wolontariuszem na Filipinach

Doświadcz życia na wyspie Cebu, wspierając mniej uprzywilejowane społeczności

Wyjedź wraz z Projects Abroad jako wolontariusz na Filipiny i wykorzystaj swój czas i energię, by pomóc tym, którzy tego potrzebują. Prowadzimy w tym kraju kilka różnych projektów, mających na celu pomóc zaspokoić potrzeby lokalnej społeczności.

Możesz konstruować podstawowe urządzenia sanitarne dla mniej uprzywilejowanych rodzin lub wspierać nauczycieli w zatłoczonych klasach. Promowanie wczesnodziecięcego rozwoju jest jednym z naszych głównych celów w lokalnych przedszkolach. Możesz też spędzić czas jako doradca w naszych nowych projektach fizjoterapii lub zdrowia publicznego, zapewniając specjalistyczną opiekę lokalnym mieszkańcom, których nie stać na tego typu usługi.

Będziesz mieszkał na wyspie Cebu, oferującej możliwość nurkowania oraz wspaniałe plaże. Naszą bazą są dwie lokalizacje – San Remigio i Bogo City. Podczas wolontariatu będziesz miał całodobowe wsparcie naszych lokalnych pracowników.

Na Filipinach znajdziesz wiele zapierających dech widoków, którymi możesz się zachwycić. Prócz aktywności skupiających się na plaży możesz odwiedzić rezerwaty dzikiej przyrody, starożytne pomniki i pełne życia bazary. Nie zapomnij także spróbować lokalnej kuchni! Wykorzystaj jak najlepiej swój czas spędzony w tym pięknym kraju!

Wolontariaty dostepne na Filipinach

Filtruj według:

1-3 z 3 Projektów

A training workshop on our medical internship for high school students in the Philippines
Wolontariat dla młodzieży – medycyna na Filipinach
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 9,215 zł
A Projects Abroad volunteer working with children in the Philippines teaches colouring exercises.
Wolontariat dla młodzieży – opieka nad dziećmi na Filipinach
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 8,615 zł
Players learn speed and coordination through our volunteer sports coaching in the Philippines
Wolontariat sportowy na Filipinach
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 6,970 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie na Filipinach znajduje się nasza baza?

Pracując jako wolontariusz na Filipinach, zamieszkasz w jednym z dwóch miast: Bogo City lub San Remigio. Oba położone są na wyspie Cebu, a dzieli je około 12 kilometrów.

Bogo City

Bogo City położone jest w północno-wschodniej części Cebu i oficjalnie powstało w 2007 roku. Choć miasto jest małe, ma wszystkie nowoczesne udogodnienia, których możesz potrzebować podczas pobytu – m.in. restauracje, sklepy spożywcze i banki.

San Remigio

San Remigio, położone w pobliżu Bogo City, zlokalizowane jest w północno-zachodniej części wyspy. To dom dla przepięknych plaż z białym piaskiem, miejsc do nurkowania i morskich rezerwatów ochrony przyrody. Będziesz miał także łatwy dostęp do portu Hagnaya, skąd odchodzą liczne promy na popularną wyspę Bantayan.  

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu na Filipiny.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje