Projects Abroad volunteers take a break to snorkel and feed the fish during their Fiji volunteer programmes.

Zostań wolontariuszem na Fidżi

Zanurz się w olśniewającej tropikalnej scenerii Fidżi, jednocześnie wspierając mniej uprzywilejowane społeczności

Zostań wolontariuszem Projects Abroad na Fidżi i weź udział w projektach, które mają na celu zaspokojenie potrzeb lokalnych społeczności. Doświadcz życia na tej przepięknej wyspie na Pacyfiku, wspierając nasze nieustające starania, by pomóc ludziom na zaniedbanych terenach.

Możesz dołączyć do międzynarodowego projektu ochrony rekinów, podczas którego będziesz prowadzić ważne badania na temat tych morskich drapieżników, których ludzie się boją, ponieważ ich nie rozumieją. Możesz także wesprzeć rozwój edukacyjny małych dzieci w centrach opieki, w których brakuje rąk do pracy lub zanurzyć się całkowicie w kulturze Fidżi, spędzając czas w tradycyjnej wiosce.

Zamieszkasz na największej z wysp Fidżi, Viti Levu. Wolontariusze w projekcie ochrony rekinów pracują w Pacific Harbour na południu wyspy, podczas gdy uczestnicy innych projektów mieszkają w okolicach miasta Nadi. Jako wolontariusz na Fidżi, możesz liczyć na całodobową opiekę i wsparcie od pracowników Projects Abroad.

Fidżi oferuje turystom niezwykłe możliwości. Możesz iść na pieszą wycieczkę po uderzająco pięknym interiorze lub odpoczywać na przepięknych plażach, z których słynie Fidżi. Bierz udział w kolorowych festiwalach, podróżuj między wyspami na łódce oraz nurkuj w krystalicznie czystych wodach. Masz ogromny wybór!

Wolontariaty dostepne na Fidżi

Filtruj według:

1-2 z 2 Projektów

A group of sharks pictured by Projects Abroad volunteers whilst diving on their Shark Conservation volunteering project in Fiji.
Ochrona rekinów – wolontariat na Fidżi
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 2 tygodni
  • Od 13,010 zł
Projects Abroad Intern giving nutritional advice whilst on nutritional internship in Fiji.
Staż z dietetyki na Fidżi
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 2 tygodni
  • Od 8,910 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie na Fidżi znajduje się nasza baza?

Podczas wolontariatu na Fidżi będziesz mieszkał na największej wyspie kraju, Viti Levu. Pracujemy tu w dwóch lokalizacjach. Wolontariusze w projekcie ochrony przyrody spędzają czas w Pacific Harbour, podczas gdy pozostali mieszkają w mieście Nadi.

Nadi

Nadi położone jest w zachodniej części głównej wyspy kraju, Viti Levu. Chociaż małe, miasto to ma wszystko czego możesz potrzebować, w tym sklepy spożywcze i restauracje. Zrelaksuj się na pięknych plażach, odwiedź największą świątynię hinduistyczną na półkuli południowej lub zobacz niesamowity ogród orchidei.

Pacific Harbour

To miasto, znane jako stolica przygód Fidżi, daje odwiedzającym szansę spróbowania swoich sił w kolejce tyrolskiej, kajakarstwie czy jet-boatingu. Port położony na południowym wybrzeżu wyspy jest miejscem, gdzie mieszczą się liczne resorty wypoczynkowe

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu na Fidżi.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje