The skyline of Shanghai plays the backdrop to volunteers' experience working in China.

Zostań wolontariuszem w Chinach

Wspieraj lokalne społeczności, doświadczając nowoczesnego i tradycyjnego życia w Chinach

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Chinach i pomóż zmieniać jeden z najszybciej rozwijających się krajów na świecie. Przyczynisz się do naszych starań, które wspierają rozwój mniej uprzywilejowanych społeczności.

Możesz uczyć angielskiego dzieci w zaniedbanych wiejskich szkołach, dbać o ludzi starszych i niepełnosprawnych lub pracować z doświadczonymi specjalistami od ochrony przyrody w centrum rozmnażania zagrożonych pand wielkich. Możesz także uczyć się bezpośrednio od specjalistów pracujących w lokalnych i międzynarodowych firmach, lub wykorzystać sposobność do nauczenia się chińskiego.

W zależności od tego jaką pracę będziesz wykonywał w Chinach w ramach wolontariatu, zamieszkasz w Chengdu lub w Szanghaju. Mamy biura w obu tych miastach, a nasz zespół będzie wspierał cię przez całą dobę.

Można wiele zobaczyć w tych miejskich dżunglach. Jest tam wiele buddyjskich świątyń i przepięknych miejskich parków. Obejrzyj operę lub spróbuj tradycyjnego chińskiego street food na jednym z wielu targów. Oczywiście wyprawa nie będzie kompletna bez zobaczenia Wielkiego Muru Chińskiego.

Wolontariaty dostepne w Chinach

Filtruj według:

1-3 z 5 Projektów

A group of Business Interns pose for a group photo infront of a reception desk at a law office in China.
Staż biznesowy w Chinach
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 18 roku życia może dołączyć
 • Od 4 tygodni
 • Od 12,515 zł
High school students stand outside a local lawfirm on their Law and Business internship in China
Staż dla młodzieży – prawo i biznes w Chinach
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 10,440 zł
A Projects Abroad group attend a workshop during their Law internships in China.
Staż dla prawników w Chinach
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 4 tygodni
 • Od 12,515 zł
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Chinach znajduje się nasza baza?

Jako wolontariusz w Chinach, możesz pracować w Chengdu, albo w Szanghaju.

Niektórzy twierdzą, że to przeciętne miasto bez żadnych cech szczególnych – inni z kolei widzą je jako klejnot, który dopiero ma być doceniony. Znajdziesz tu tradycyjne herbaciarnie oferujące znane mieszanki tego naparu, kupców chcących sprzedać swoje ręczne wyroby na każdym rogu ulicy oraz mnóstwo innych atrakcji.

 

Chengdu to spokojne miasto idealnie łączące to co stare i nowe, wiejskie i miejskie. A jeśli przyjechałeś do Chin, by zobaczyć pandę wielką, Chengdu jest zdecydowanie miejscem dla ciebie!

Shanghai

Słynący z pięknych krajobrazów, ruchliwych ulic oraz silnej sceny artystycznej i rozrywkowej Szanghaj jest jednym z najbardziej zaludnionych miast na świecie. Tę pulsującą metropolię zamieszkują 24 miliony ludzi, przemieszczających się codziennie pomiędzy nowoczesnymi budynkami i drapaczami chmur.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu do Chin.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje