As a Projects Abroad volunteer in Botswana, elephants will be a regular site during volunteer work.

Zostań wolontariuszem w Botswanie

Zamieszkaj w sercu afrykańskiego buszu.  Pomóż chronić zagrożone gatunki i bioróżnorodność

Zostań wolontariuszem Projects Abroad w Botswanie i zamieszkaj w sercu afrykańskiego buszu, stając się częścią naszych starań w kierunku ochrony przyrody.

W Botswanie skupiamy się na pracy na rzecz ochrony przyrody w lokalnym rezerwacie, Wild at Tuli. Położony jest on na brzegach ogromnej rzeki Limpopo. Skupisz się na chronieniu zwierząt, roślin i bioróżnorodności na tym obszarze. Nasi pracownicy w Botswanie będą wspierać cię 24 godziny na dobę, jeśli będziesz tego potrzebować.

Botswana jest jednym z najpiękniejszych miejsc na safari w Południowej Afryce. Zobaczysz zwierzęta takie jak słonie i lwy. To prawdziwa afrykańska przygoda!

Wolontariaty dostepne w Botswanie

1-1 z 1 Projektów

This picture shows two male cheetahs focused but resting in the shade and was taken on one of our wildlife conservation volunteer opportunities in Botswana.
Ochrona środowiska – wolontariat w Botswanie
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 1 tygodnia
  • Od 9,845 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Botswanie znajduje się nasza baza?

Wild At Tuli

Nasz projekt ochrony przyrody w Bushveld zlokalizowany jest w rezerwacie Wild at Tuli, usytuowanym w botswańskim Central Tuli Block. Na tym obszarze żyją słynne słonie z Tuli, rosną ogromne drzewa Mashatu i baobaby liczące po 2000 lat. Zobaczysz także najstarsze skały na naszej planecie oraz zapierające dech krajobrazy.

 

Obóz, w którym zamieszkasz urządzony jest w rustykalnym stylu kolonialnym, przywodzącym na myśl safari. Tu właśnie będziesz spędzać czas wolny od pracy w rezerwacie. Pomyśl o rozgwieżdżonych wieczorach, które spędzisz na opowiadaniu historii przy ognisku wspólnie z innymi wolontariuszami, oraz gorące popołudnia, kiedy będziesz chłodzić się w basenie.

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu na naszej stronie z procedurami przyjazdu do Botswany.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje