A photo of longtail boats on a river in Thailand, captured by a Conservation volunteer in Asia.

Wolontariat w Azji

Poznawaj lokalne kultury i podziwiaj zróżnicowane krajobrazy podczas wolontariatu w Azji

Dołącz do jednego z projektów wolontariackich w Azji i razem z nami realnie pomagaj lokalnym społecznościom. Prowadzimy różne projekty w kilku krajach w Azji, z pewnością znajdziesz więc wolontariat dla siebie!

Pomóż nam chronić ważne ekosystemy morskie w ramach Projektu Ochrony Raf Koralowych w Tajlandii lub wspieraj dzieci z mniej uprzywilejowanych rodzin w rozwoju ważnych dla nich umiejętności. Możesz też zrobić coś zupełnie innego i zamieszkać z nomadami w Mongolii. To tylko kilka z niesamowitych projektów, które czekają na ciebie w Azji.

Zadbaliśmy o wszelkie detale związane z wyjazdem na wolontariat, dzięki czemu cała wycieczka do Azji przebiegnie bez przeszkód. Poza tym, nasz lokalny zespół udzieli ci wszelkiego wsparcia przez 24 godziny na dobę. Oznacza to, że możesz poświęcić swoją energię na to, co naprawdę ma znaczenie – realizację długoterminowych celów na rzecz lokalnych społeczności.

Gdzie w Azji znajdują sie nasze bazy?

Jako wolontariusz w Azji możesz poznać różne kultury oraz historię tego największego kontynentu świata. Działamy w dziewięciu krajach – będziesz mieć wiele opcji do wyboru.

Pracuj na szczycie świata – pojedź na wolontariat do Nepalu i badaj dziką przyrodę w Himalajach! Jeśli wolisz inny klimat, jedź na podwodne badania w Tajlandii i nurkuj w ciepłych morskich wodach. Miłośnicy zwierząt mają niepowtarzalną szansę pracować z pandami w Chinach, a jeśli chcesz skosztować bardziej tradycyjnego stylu życia, zamieszkaj z nomadami w Mongolii.

Oferujemy także wiele wyjazdów do Azji Południowo-Wschodniej. Możesz wspierać edukację dzieci w przedszkolach oraz centrach opieki w Kambodży i na Filipinach lub uczyć angielskiego w mniej uprzywilejowanych szkołach w Birmie i Wietnamie.

Już dziś dołącz do naszych projektów w Azji i pomagaj lokalnym społecznościom, jednocześnie zwiedzając nowe kraje i poznając ich kulturę.

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Nasze akredytacje