A group of volunteers in Argentina go sightseeing at the Iguazu Falls over a weekend.

Zostań wolontariuszem w Argentynie

Wspieraj rozwój społeczności, doświadczając życia w pięknym południowoamerykańskim kraju

Doświadcz życia w Ameryce Południowej, pracując jako wolontariusz w Argentynie. Dowiesz się więcej na temat codzienności lokalnych mieszkańców i wesprzesz społeczności w potrzebie. 

Mamy wiele różnych możliwości związanych z wolontariatem w Argentynie. Możesz wspierać rozwój wczesnodziecięcy maluchów uczęszczających do dziennego centrum opieki lub pracować z końmi i dziećmi w ramach terapii w centrum rehabilitacji. Możesz także rozpocząć swoją karierę medyczną, ucząc się bezpośrednio od lekarzy w lokalnym szpitalu. 

Nasza baza mieści się w miejscowości Cordoba, stolicy prowincji o tej samej nazwie i drugim co do wielkości mieście Argentyny. Nasi pracownicy w tym kraju będą wspierać cię 24 godziny na dobę. 

Na pewno spędzisz ekscytujący i godny zapamiętania czas w Argentynie. W czasie wolnym odwiedź wpisane na listę UNESCO Jesuit Estancias lub ogromne jezioro solne Mar Chiquita. Możesz też wybrać się na spacer jednym ze szlaków wzdłuż pasma Andów.

Wolontariaty dostepne w Argentynie

Filtruj według:

1-3 z 6 Projektów

A Veterinary Medicine intern examines a sample under a microscope at an animal clinic in Argentina.
Praca ze zwierzętami w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,720 zł
A student speaks to a local man during a campaign on her Human Rights internship in Argentina.
Staż z ochrony praw człowieka w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7,720 zł
A volunteer painting tyres with children in Argentina on our project for high school students
Wolontariat dla młodzieży – opieka nad dziećmi w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 8,615 zł
Załaduj więcej

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikwanym personelem w terenie , profesjonalną expertyza i długoletnim doświadczeniem , aby stworzyć dla Ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów na temat:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Gdzie w Argentynie znajduje się nasza baza?

Cordoba

Jako wolontariusz w Argentynie, będziesz mieszkał i pracował w Cordobie. Dobrze działa tam transport publiczny – zarówno lokalny jak i długodystansowy – dzięki czemu będziesz mógł bardzo wygodnie podróżować po mieście i okolicach. 


Jeśli lubisz naturę, skorzystaj z wielu szlaków spacerowych. Zatrzymaj się w Parque Sarmiento i odwiedź zapierające dech antyczne ruiny Medina Azahara. Jeśli interesujesz się kulturą, sprawdź lokalne muzea i galerie sztuki oraz przespaceruj się po Paseo De Los Artes. 


Koniecznie spróbuj Salmorejo, jednego z najlepszych argentyńskich dań. To przepyszne połączenie pomidorów, chleba, oliwy i czosnku, często uzupełnione hiszpańską szynką Serrano i jajkami na twardo. 

Odbiór z lotniska, loty i wizy

Kiedy przylecisz na właściwe lotnisko, członek zespołu Projects Abroad będzie na ciebie czekał. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat przylotów, wiz i orientacji na miejscu naszej stronie z procedurami przyjazdu do Argentyny.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Nasze akredytacje