A volunteer in South America takes a photo of Machu Picchu while on a weekend break from his project in Peru.

Wolontariat w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach

Jedź na wolontariat do Ameryki Łacińskiej i na Karaiby! Wspieraj lokalne społeczności i poznawaj ich kulturę

Zostań naszym wolontariuszem w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach! Oferujemy wiele projektów w kilku krajach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Niezależnie od tego, który wolontariat wybierzesz, będziesz częścią naszych starań na rzecz realizacji istotnych celów, które określiliśmy dla każdego kraju.

Możesz zaangażować się w programy ochrony środowiska – od ratowania małych żółwi, po dbanie o rafę koralową w Belize. Osoby, które lubią prace z dziećmi, mogą wspierać je w nauce i pomagać im rozwijać nowe umiejętności. Możesz także pojechać do Ameryki Południowej i odkrywać prastare artefakty w ramach Projektu Archeologicznego w Peru.

To tylko kilka z niesamowitych wyjazdów, które oferujemy naszym wolontariuszom w Ameryce Łacińskiej. Zadbamy o wszystkie detale, dzięki czemu skupisz się wyłącznie na pracy w swojej placówce. Nasz zespół będzie dostępny przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu – pomoże ci, gdy tylko będziesz tego potrzebował i zatroszczy się o stronę organizacyjną wolontariatu.

Gdzie w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach znajdują się nasze bazy?

Prowadzimy wiele projektów w krajach Ameryki Łacińskiej i na Karaibach. W większości przypadków możesz wspierać dzieci w nauce i pracować w mniej uprzywilejowanych lokalnych szkołach. Oferujemy też udział w projektach, których celem jest rozwiązywanie konkretnych problemów właściwych dla danego kraju.

W Meksyku możesz chronić zagrożone żółwie morskie i badać dzikie gatunki zwierząt. W Ekwadorze zaś czekają na ciebie niesamowite wyspy Galapagos, gdzie wesprzesz nas w ratowaniu unikatowych gatunków. Możesz także pracować na rzecz ochrony lasów i systemów jaskiń w Kostaryce.

Z kolei na Karaibach czekają na ciebie Belize i Jamajka. Wiele społeczności w tym drugim kraju nie ma możliwości odpowiedniego dbania o higienę – dlatego też budujemy tam toalety. Z kolei w Belize możesz pomagać nam chronić rafę koralową oraz skupiać się na zagadnieniach związanych ze zdrowiem publicznym.

Możesz wybierać także spośród wielu projektów w Ameryce Południowej. Może chcesz brać udział w wykopaliskach w Peru i odkrywać ruiny starożytnych cywilizacji Inków i Wari? Wolisz zwiększać społeczną świadomość dotyczącą praw człowieka w Argentynie?

Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewien, że będziesz częścią bardzo ważnego projektu, którego celem jest niesienie realnej pomocy lokalnym społecznościom.

Bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Mamy wiele procedur i systemów, dzięki którym możesz cieszyć się swoją podróżą ze spokojem ducha. Nasz lokalny zespół Projects Abroad jest dostępny 24 godziny na dobę, aby pomagać ci i upewnić się, że dobrze sobie radzisz w swoim miejscu zakwaterowania i pracy. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, będą gotowi ci pomóc w każdej chwili.

Dowiedz się więcej na temat bezpieczeństwa i wsparcia.

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Nasze akredytacje