You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Zakwaterowanie u rodzin goszczących

A Projects Abroad Sri Lankan host family

Jedną z głównych zalet uczestniczenia w naszych projektach jest codzienny kontakt z inną kulturą. Najlepszym sposobem, by mieć możliwie najlepszy z nią kontakt, jest mieszkanie wśród ludzi, którzy w niej wzrastali. Dzięki temu nawet w chwilach wolnych możesz poznawać ją jako członek lokalnej rodziny!

Nie obawiaj się, że trafisz do pierwszej lepszej, niepewnej rodziny. Umieścimy Cię w sprawdzonym, komfortowym i bezpiecznym domu, zamieszkałym przez otwartych, przyjaznych i ciepłych domowników. Wielu z nich jest zaangażowanych w nasze projekty – są, przykładowo, nauczycielami w szkołach, w których będziesz uczyć lub lekarzami w jednym ze szpitali, z którymi współpracujemy.

Dom, w którym się zatrzymasz położony jest w bezpiecznej dzielnicy, a przed wizytą każdego wolontariusza upewniamy się, że wszystko jest w należytym porządku.

Projects Abroad volunteer in her bedroom at her host family in Ghana, Africa

Wewnątrz czeka na Ciebie nie tylko uśmiechnięta rodzina i miękkie łóżko, ale także doskonałe, domowe jedzenie! Nic nie smakuje tak dobrze, jak lokalna kuchnia przygotowana przez lokalnego kucharza! Jeśli nie możesz jeść określonych produktów żywnościowych lub masz jakieś alergie, daj nam znać przed wyjazdem – postaramy się o dostosowanie jadłospisu do Twoich potrzeb.

Możesz być pewien, że rodziny, w których domach zatrzymasz się, dzielą podobne idee do Twoich, dlatego nie powinieneś mieć problemu z dogadaniem się i odnalezieniem wspólnego języka. Wraz z nimi poznasz lepiej język, kulturę i życie w kraju, w którym spędzisz czas trwania swojego projektu!

W niektórych lokalizacjach nie jest możliwe zatrzymanie się w domu goszczącej rodziny, zwłaszcza na projektach z zakresu ochrony środowiska. Nie oznacza to jednak, że Twój komfort podczas ich trwania nie jest dla nas ważny! Posiłki w warunkach polowych przygotowywać będzie nasz doskonały kucharz, specjalizujący się w lokalnej kuchni.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲