You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z przyjaciółmi za granicą

Grupa przyjaciół z Polski pozuje do zdjęcia podczas wolontariatu w Nepalu

Wolontariat za granicą to wspaniała szansą na przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu wolnego. Razem z Projects Abroad masz okazję wyjechać do jednego z 30 rozwijających się krajów świata, w którym będziesz opiekować się dziećmi z domów dziecka, udzielać pomocy medycznej, dbać o środowisko, leczyć zwierzęta, ale nie tylko. Sam wybierasz kraj odbywania wolontariatu oraz jego długość (od tygodnia wzwyż).

Namów na wyjazd znajomego

Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, to na wolontariat możesz się wybrać w pojedynkę. Dołączysz wtedy do grypy wolontariuszy z całego świata. Będziesz z nimi jadać wspólne posiłki, pomagać w codziennych obowiązkach, uczyć się nowych rzeczy, wykorzystywać nabyte już umiejętności i zwiedzać nie jak zwykły turysta.

Na wolontariat za granicę możesz jednak jechać także z kimś, kogo dobrze już znasz – z Twoim przyjacielem. Wspólny lot, zakwaterowanie czy nawet realizacja tego samego projektu to tylko nieliczne korzyści ze wspólnego podróżowania. Otrzymasz także rozszerzony certyfikat za udział w wolontariacie.

Dlaczego spędzić wakacje na wolontariacie?

Dzięki stałej opiece pracowników Projects Abroad i lokalnej rodziny goszczącej, u której wspólnie zamieszkacie, nie będziecie się martwić o bezpieczeństwo, wyżywienie czy rozrywkę w czasie wolnym od pracy. Pozwoli Wam to skupić się na realizowanym projekcie i dać z siebie wszystko. Dołączcie wspólnie do grona 100 000 wolontariuszy, którzy wzięli już udział w naszych projektach i nie pozwólcie aby te wakacje były stracone.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲