You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Dołącz do barwnej społeczności wolontariuszy!

Volunteers travel to Machi Picchu during their volunteer projects in the Sacred Valley of Peru

Wybierając się na którykolwiek z projektów organizowanych przez Projects Abroad, dołączasz do społeczności osób z całego świata, myślących w podobny sposób, jak Ty – rozwijających się, podróżujących i spędzających niezapomniane chwile podczas wspólnej pracy na rzecz uczynienia świata lepszym miejscem do życia. Wyjeżdżając, poznasz nowych, wspaniałych ludzi pośród innych wolontariuszy, rodzin goszczących Cię na miejscu i mieszkańców lokalnych społeczności, wśród których będziesz pracować.

Jak do tej pory organizowaliśmy wyjazdy dla wolontariuszy z ponad 40 krajów, a planujemy rozszerzyć tą listę w niedalekiej przyszłości! Uczestnicy projektów to zarówno studenci i absolwenci szkół wyższych, profesjonaliści w kwiecie wieku, a także osoby będące już na emeryturze. Niektórzy z nich właśnie z nami wyjeżdżają po raz pierwszy za granicę, inni wybierali się już kilkakrotnie na organizowane przez nas wyprawy.

Nauczysz się nie tylko lokalnych tradycji i zwyczajów, ale także poznasz historie i zwyczaje panujące w krajach, z których pochodzą inni wolontariusze. Ty także możesz opowiedzieć im wiele o Polsce!

Wielu nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia wielokulturowego aspektu projektów, które organizuje Projects Abroad, do czasu przyjazdu na miejsce i zetknięcia się z mieszkanką wielu kultur, lokalnych i zagranicznych, na miejscu. Powrócisz do domu bogatszy o cenne znajomości i plany odwiedzin Twoich nowych znajomych w ich rodzinnych krajach!

Istnieje także możliwość zorganizowania wspólnego wyjazdu dla Ciebie i Twoich przyjaciół do jednej lokacji, gdzie razem będziecie spędzać niezapomniany czas i działać na rzecz poprawy warunków – zarówno lokalnych, jak i globalnych! Skontaktuj się z nami, by uzyskać pomoc.

A map of Projects Abroad Recruitment Offices across the globe.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲