You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wartości Projects Abroad

Oto wartości, które kierują naszą pracą :

Shark Conservation volunteers  hold the projects abroad flag at their placement in Fiji

Szacunek dla naszych wolontariuszy
Nasi wolontariusze to wyjątkowi ludzie. Rozumiemy, że decyzja o podjęciu wolontariatu lub staży nie zawsze jest łatwa i trzeba zainwestować dużo czasu, energii i pieniędzy, aby osiągnąć coś niezwykłego. To zasługuje na nasz szacunek. Będziemy zawsze starać się być godnymi Waszego zaufania i dobrze wypełniać naszą rolę organizatora projektów staży i wolontariatów zagranicznych.

Szacunek dla społeczności, z którymi współpracujemy
Różnice kulturowe w krajach, w których działamy są bogactwem naszej planety. Nasze organizacje partnerskie, rodziny goszczące oraz ludność miejscowa, dzielą swoje wartości, obyczaje i poglądy z naszymi wolontariuszami. We wszystkich naszych krajach działania, Projects Abroad jest oficjalnie zarejestrowane i działa w zgodzie z władzami i prawem. To część naszego zobowiązania i okazania szacunku dla kraju i jego obywateli.

Bezpieczeństwo naszych wolontariuszy
Bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem! Pracujemy tylko w krajach stabilnych politycznie i bezpiecznych. Jeśli jakiś kraj nie spełnia kryteriów bezpieczeństwa, nasza działalność nie jest tam obecna. Stale monitorujemy zalecenia bezpieczeństwa z kilkoma ministerstwami spraw zagranicznych w krajach europejskich. Zwiększeniem bezpieczeństwa jest posiadanie własnych pracowników we wszystkich krajach, gdzie odbywają się projekty. Mają oni szczegółową wiedzę o danym terenie. Podczas pobytu, utrzymujemy kontakt z Państwem i monitorujemy przebieg projektu.

Usługi dla naszych lokalnych partnerów
Nasze lokalne organizacje partnerskie dobrowolnie zdecydowały się na współpracę z Projects Abroad i ustaliły listę zadań dla wolontariuszy pracujących na ich rachunek. Wasze zaangażowanie jest zawsze prawdziwie potrzebne i doceniane w krajach naszego działania. W tym samym czasie, nasze lokalne zespoły regularnie oceniają powagę naszych partnerów i dążą do zapewnienia szacunku dla roli wolontariuszy.

Profesjonalizm
Od 1992 roku specjalizujemy się w organizacji wolontariatów i staży w krajach rozwijających się. Osiągnęliśmy poziom doskonałości, a jednocześnie stale staramy się poprawiać i udoskonalać nasze usługi. Dobrowolnie szukamy nowych obszarów interwencji - pomoc w nagłych wypadkach, dostawę urządzeń - często we współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi.

Indywidualne podejście do naszych wolontariuszy
Staramy się dopasować programy by były dobrze dobrane do Twoich potrzeb, zainteresowań i umiejętności oraz zgodne z indywidualnymi potrzebami i ograniczeniami naszych organizacji partnerskich. Jesteś dla nas bardzo ważny - liczą się dla nas Twoje wartości, Twój charakter i Twoja osobowość oraz zadowolenie i satysfakcja z odbytego projektu.

Niezależność
Projects Abroad jest organizacją niezależną od wszelkich innych organizacji religijnych, politycznych czy rządowych. Dla zapewnienia niezależności, jesteśmy finansowani wyłącznie ze składek uczestników naszych programów.

Bliskość
Jesteśmy blisko Was i Waszej rodziny - mamy biura w wielu miastach Europy oraz możliwość kontaktu w języku polskim. Jesteśmy również blisko Was w kraju docelowym - we wszystkich miejscowościach mamy pracowników, którzy są blisko Ciebie. Jeśli potrzebujesz, to są oni dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przejrzystość
Jesteśmy otwarci co do cen naszych projektów i usług jakie oferujemy. Cena pokrywa większość aspektów wyjazdu na projekt – zawiera onaa indywidualizacje projektu, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu, ubezpieczenie i niezrównane wsparcie lokalnego personelu na miejscu. Za koszty biletu, koszty wiz i szczepień jest odpowiedzialny uczestnik jak również dodatkowe koszty zwiedzania czy pobytu w kraju przeznaczenia poza okresem uczestnictwa w projekcie z Projects Abroad.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲