You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Elastyczność wyboru

Volunteers in Mongolia practice milking goats

Wolontariaty z Projects Abroad to niemal nieskończona możliwość wyboru tematyki i lokalizacji, w których możesz spędzić twórczo czas. Dzięki naszym współpracownikom w każdym z krajów, w których działamy, oddajemy do twojej dyspozycji kilkanaście rozmaitych projektów z szerokiego spektrum zakresów tematycznych, od nauczania dzieci, przez opiekę nad nimi, opiekę zdrowotną, budownictwo, prawa człowieka i ochronę środowiska. To tylko niektóre z możliwości! Przez cały czas tworzymy również nowe projekty lokalizacje do odbywania wolontariatów, a dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizować także projekt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

Jesteśmy w stanie wskazać Ci najbardziej optymalną lokalizację projektową, w której będziesz w stanie w pełni wykorzystać swoją wiedzę i nabyć cennych doświadczeń. Większość projektów trwa przez cały rok, nie musisz więc martwić się, że data ich odbywania się nie pokryje się z czasem, który możesz na udział w nim przeznaczyć. Możesz dołączyć w dowolnej chwili! Odbierzemy Cię z lotniska i przygotujemy na udział w każdym z wolontariatów, które organizujemy.

Elastyczność projektów pozwala na ich łączenie, na spędzanie czasu wolnego z nowopoznanymi przyjaciółmi i doskonałą zabawę

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲