You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Dołącz do społeczności byłych wolontariuszy Projects Abroad

 

Twoja przygoda z Projects Abroad nie musi zakończyć się zaraz po wyjściu z samolotu i powrocie do domu. Jako były wolontariusz automatycznie stajesz się częścią społeczności liczącej prawie 100 000 osób.

Ta sieć pozwala nam na pozostanie w kontakcie z naszymi wszystkimi wolontariuszami, którzy chętnie dzielą się swoimi wspomnieniami i doświadczeniami. Jesteśmy im wdzięczni za wspieranie nas w promowaniu Projects Abroad.

Istnieje wiele sposobów na zaangażowanie byłych wolontariuszy w nasze działania, jeżeli interesują Cię one prosimy o kontakt z nami pod adresem: info@projects-abroad.pl

Pozostańmy w kontakcie

Będziesz od nas otrzymywać newsletter dla byłych wolontariusz z informacjami o możliwościach pracy wakacyjnej w Projects Abroad, a także zajęciami, którymi możesz wesprzeć nas lokalnie w zamian za wynagrodzenie i referencje.

Wolontariusze często pytają nas o najlepszy sposób dzielenia się swoją historią i metody na przekonanie innych do wzięcia udziału w wolontariacie Projects Abroad. Tak więc, oto polecamy:

  • Podziel się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi, rodziną i otoczeniem, a także wystawiając nam opinie na Faacebook’u. Twój entuzjazm, rady i wsparcie będą decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o wyjeździe na wolontariat przez przyszłych uczestników.
  • Kandydaci na wolontariuszy często pytają o możliwość rozmowy z byłymi uczestnikami konkretnego wolontariatu. Prowadzimy listę wolontariuszy, którzy zgodzili się przekazać swój adres e-mail potencjalnym ochotnikom. Jeśli chcesz dodać swój e-mail do tej listy napisz do nas na: info@projects-abroad.pl
  • Udziel nam wywiadu! Opowiedz o swoim wyjeździe, obowiązkach, przygodach na wolontariacie i refleksjach, które wyciągnąłeś po zetknięciu z inną kulturą. Możesz przeczytać historie naszych wolontariuszy, aby dowiedzieć się czego szukamy. Jeżeli chcesz nam opowiedzieć swoją historię skontaktuj się z nami poprzez: info@projects-abroad.pl

Działania promocyjne

Sprawdź pełną listę działań promocyjnych, w które możesz się zaangażować . Za każdą Twoją pracę otrzymasz wynagrodzenie oraz referencje, które przydadzą Ci się w przyszłości.

Jesteśmy również otwarci na to by nasi byli wolontariusze zaczęli u nas pracować na stałe. Sprawdź kogo szukamy!

RABAT na kolejny wolontariat

Twoje doświadczenie i umiejętności przydadzą się podczas naszych bieżących działań w krajach rozwijających się. Z Twoją pomocą możemy jeszcze więcej! Doceniamy dodatkowy wkład jaki mogą wnieść byli wolontariusze.

Jeżeli zdecydujesz się na udział w kolejnym wolontariacie z Projects Abroad, otrzymasz:

  • 10% zniżki podczas rejestracji na kolejny wolontariat. Zniżka może osiągnąć nawet 15% jeśli zarejestrujesz się w przeciągu trzech miesięcy od powrotu z poprzedniego wolontariatu.
  • 50% zniżki na kaucję, która zabezpiecza Twoje miejsce na wolontariacie.
  • 10% zniżki za każdego wolontariusza, którego nam polecisz. Te zniżki się kumulują, co oznacza, że jeżeli polecisz nam 9 osób, które do nas dołączą – pojedziesz za darmo (Dotyczy to wolontariatów maksymalnie 4 tygodniowych). Do tego, każda polecona przez Ciebie osoba otrzyma 5% rabatu.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲