A Senegalese beneficiary discusses his business with a student doing a Micro-finance internship abroad.

Staże z mikrofinansowania za granicą

Pomóż ludziom osiągnąć pełny potencjał, zakładając nowe firmy poprzez nieoprocentowane mikropożyczki

Staże z mikrofinansowania z Projects Abroad to unikatowy sposób zyskania umiejętności biznesowych, pomagając małym firmom za granicą.

W ramach naszych międzynarodowych projektów z mikrofinansowania, dajemy grupom lub jednostkom małe, wolne od oprocentowania pożyczki na rozpoczęcie własnego biznesu. Stażyści wspierają aplikantów podczas całego procesu, od początkowego pomysłu do działającej firmy.

Poznasz środowisko biznesowe w wybranej destynacji i będziesz pracował z przyszłymi przedsiębiorcami. Wiele spośród firm, jakie wspieramy, staje się wartościowymi dodatkami do lokalnych społeczności. 

Przyłączając się do tych staży, możesz pomagać przyszłym przedsiębiorcom w procesie realnej zmiany.

Wybierz wolontariat lub staż z zakresu Mikrofinansowania

1-1 z 1 Projektów

Projects Abroad interns gain micro-finance work experience in Tanzania advising entrepreneurs
Mikrofinansowanie – staż w Tanzanii
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 1 tygodnia
  • Od 7,720 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czy staż z mikrofinansowania będzie dla mnie odpowiedni?

Nasze staże z mikrofinansowania są właściwe dla każdego, kto zainteresowany jest przedsiębiorczością, zagranicznym biznesem i pomaganiem społecznościom i osobom w pokonywaniu barier ekonomicznych. 

Twoja praca może obejmować czytanie biznesplanów, rozwijanie strategii marketingowych, zarządzanie nieoprocentowanymi pożyczkami i zapewnianie ogólnego wsparcia biznesowego. Będziesz wspierany przez zespół Projects Abroad i lokalnych ekspertów.

Zbudujesz istotne umiejętności biznesowe, które możesz zabrać ze sobą, by zadbać o własną karierę i edukację. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi projektami z mikrofinansowania, ale chciałbyś wziąć udział w szerszym projekcie, może zainteresują cię nasze projekty biznesowe. Sprawdź naszą pełną listę wolontariatów za granicą.

A local entrepreneur receives a loan on one of our Micro-finance internships abroad.

Co zyskam dzięki międzynarodowemu stażowi z mikrofinansowania?

Zdobycie doświadczenia zawodowego z mikrofinansowania da ci umiejętności, które przygotują cię na następny etap edukacji i kariery. Zdobędziesz także unikatowe doświadczenie, o którym będziesz mógł mówić podczas rozmów kwalifikacyjnych. 

Oto niektóre z korzyści, które wymieniają nasi byli wolontariusze: 

  • Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, przywództwo, wytrwałość, organizacja, planowanie i zarządzanie czasem
  • Praktyczne umiejętności z zakresu rozwoju biznesu za granicą
  • Umiejętność pracy z ludźmi z różnych kultur i środowisk, co pomaga rozwinąć globalną świadomość
  • Pewność siebie wynikająca z wychodzenia ze swojej strefy komfortu 

Wszystkie te umiejętności wzbogacą twoje CV, pomogą ci przy aplikacji UCAS i wesprą twój rozwój osobisty.

Czym wyróżniają się staże z mikrofinansowania z Projects Abroad?

W Projects Abroad, naszym głównym celem jest przynoszenie korzyści społecznościom, na rzecz których pracujemy. Możesz być pewny że twój projekt jest etyczny i ma odpowiednie wsparcie. Oto kilka elementów, które odróżniają nasze projekty od innych programów stażowych:

Pełne wsparcie ze strony zespołu 

On these projects, you’ll work alongside micro-finance professionals. You can support and observe them in their everyday work, and ask questions about the decisions they make. Your connections with staff and people in the community is where much of the learning happens on these projects, and as your build in confidence and understanding you will be able to contribute more and more to projects aims.

Projekty, które mają znaczenie

Wszystkie nasze projekty są oparte na badaniach, skierowane do odpowiedniej grupy docelowej i oparte na zrównoważonym rozwoju. Mamy na celu przyczynienie się do dobra lokalnej społeczności w dłuższej perspektywie. Będziesz w stanie zobaczyć, w jaki sposób mała, nieoprocentowana pożyczka wpływa na jej odbiorcę i społeczność.

An intern gives a presentation to women entrepreneurs on one of our international Micro-finance placements.

Nasze akredytacje