A pair of students doing Nutrition internships abroad with materials they prepared for an education and awareness campaign in local communiities.

Staże z dietetyki za granicą

Wesprzyj nieuprzywilejowane społeczności, zdobywając doświadczenie zawodowe na zagranicznym stażu z dietetyki i żywienia

Staż z dietetyki za granicą to świetny sposób, by dowiedzieć się więcej o praktykach ochrony zdrowia w innym kraju, jednocześnie pogłębiając zrozumienie globalnych problemów dotyczących wyżywienia. Otrzymasz bezpośrednie doświadczenie zawodowe, które przygotuje cię na karierę w tej branży. 

Jako stażysta, możesz odbyć swój staż w wielu różnych miejscach, takich jak szpitale, kliniki, centra żywieniowe, i centra dla społeczności. Możesz także wziąć udział w wizytach w szkołach lub w domach. Będziesz naśladować wykwalifikowanych lokalnych specjalistów, ucząc się od nich bezpośrednio w ciągu dnia pracy. 

Te międzynarodowe staże zapewniają ci możliwość rozwinięcia twoich własnych umiejętności i poszerzenia wiedzy. To także świetny sposób, by wzbogacić swoje CV na rzecz przyszłej edukacji lub kariery.

1-1 z 1 Projektów

Projects Abroad Intern giving nutritional advice whilst on nutritional internship in Fiji.
Staż z dietetyki na Fidżi
Zobacz ten projekt
  • Całkowicie elastyczne terminy
  • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
  • Od 2 tygodni
  • Od 8,910 zł

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Z przyjemnością przygotujemy dla ciebie projekt uszyty na miarę. Większość z naszych pracowników była również wolontariuszami, tak więc mają wiedzę, by odpowiedzieć na twoje pytania, duże i małe.

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czy staż z dietetyki za granicą jest dla mnie?


Chcesz dowiedzieć się więcej o problemach związanych z żywieniem w krajach rozwijających się? Zastanawiasz się nad karierą w zakresie dietetyki? Te staże będą dla ciebie idealne. Mamy projekty, które dopasowane są do różnych poziomów umiejętności, niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy też masz już jakieś kwalifikacje. 

Wielu spośród naszych wolontariuszy ma już doświadczenie w dietetyce, tak więc możesz zacząć od poziomu, który będzie dla ciebie komfortowy. Podczas swojego czasu spędzonego za granicą, otrzymasz intensywne wsparcie ze strony lokalnego zespołu Projects Abroad. Jest także szansa na wzięcie udziału w wyjazdach do nieuprzywilejowanych społeczności, tak więc możesz czynić dobro, jednocześnie się ucząc. 

Czas, który spędzisz ucząc się i nauczając dietetyki za granicą zapewni ci unikatowe doświadczenie. To wzbogaci twoje CV i pomoże ci w rozwoju edukacji i kariery.

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej ogólnymi kwestiami zdrowotnymi dotykającymi lokalne społeczności, nasze staże ze zdrowia publicznego mogą do ciebie bardziej pasować. Oferujemy także szereg projektów zdrowotnych, takich jak pielęgniarstwo czy terapia zajęciowa. Sprawdź naszą pełną listę staży za granicą

A local woman chats about her dietary choices and lifestyle with a student doing a Nutrition internship abroad in Samoa.

Co zyskam, wyjeżdżając za granicę na staż z dietetyki?

Nasze projekty z dietetyki są świetnym sposobem, aby przygotować się na następny etap w edukacji lub karierze. Oprócz szansy, aby rozwinąć wiedzę i umiejętności potrzebne w zawodzie, istnieje szereg innych benefitów. Te obejmują:

  • Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, przywództwo, wytrwałość, organizacja, planowanie i zarządzanie czasem
  • Spotkanie z warunkami i wyzwaniami, których możesz nie doświadczyć w ojczystym kraju 
  • Głębsze doświadczenie, niż mógłbyś zyskać w swoim ojczystym kraju
  • Umiejętność pracy i wczucia się w mentalność ludzi z różnych kultur i środowisk
  • Pewność siebie wynikającą z wyjścia ze strefy komfortu. 

Wszystkie te umiejętności wzbogacą twoje CV, aplikacje UCAS, i przyczynią się do twojego rozwoju osobistego.

Czemu ten staż ma znaczenie?

To doświadczenie przybliży cię do przyszłej pracy na wybranym polu. Z dumą wspieramy przyszłe talenty, które przynoszą swoje umiejętności społecznościom w potrzebie.

Czym wyróżniają się staże z dietetyki za granicą z Projects Abroad?

W Projects Abroad naszym głównym celem jest zapewnienie korzyści społecznościom, w których pracujemy. Możesz być pewien, że twój projekt jest etyczny, dobrze wspierany i przyczynia się do budowania lepszej przyszłości. Poniżej wymieniamy kilka elementów naszej pracy, które odróżniają nasze projekty od innych programów stażowych. 

Zapisanie pracy w bezpiecznej bazie danych

Stworzyliśmy bazę globalnego wpływu, więc możemy śledzić pozytywny wpływ, jaki mają nasze projekty. To bezpieczna i anonimowa baza danych, której używamy, by zidentyfikować obszary potrzeb. Pozwala ona korzystać z danych, by tworzyć medyczne wyjazdy i programy świadomości zdrowotnej. Możemy także monitorować poszczególne osoby, które często widujemy, raportować nasze wyniki i zbierać dane do researchu. Cała ta praca kierowana jest przez nasze plany zarządzania. 

Prawdziwa praca z wyszkolonymi specjalistami

Podczas naszych staży będziesz pracował u boku specjalistów ds. opieki zdrowotnej. Możesz obserwować ich w codziennej pracy, zadawać pytania i dowiadywać się więcej o ich doświadczeniach. Prawdopodobnie zdobędziesz więcej wiedzy na froncie pracy medycznej niż w swoim ojczystym kraju. 

“Szyte na miarę” podejście

Jesteśmy często w stanie dopasować twój staż do twoich zainteresowań. Możesz pracować na więcej niż jednym oddziale lub skupić się na konkretnym obszarze, albo doświadczyć wyjazdów w ramach lokalnej społeczności.

Local girls learn about the importance of healthy diets from a student doing a Nutrition internship abroad in Samoa.

Nasza polityka dotycząca medycyny i ochrony zdrowia

Traktujemy bezpieczeństwo naszych wolontariuszy, stażystów i ludzi, z którymi pracują, bardzo poważnie. To dlatego stworzyliśmy politykę etyki medycznej.

Nasze akredytacje