A meeting held during one of our international business internships.

Międzynarodowe staże biznesowe

Zdobądź umiejętności biznesowe, doświadczając życia za granicą

Możesz skorzystać ze stażu Projects Abroad i doświadczyć międzynarodowego biznesu z pierwszej ręki. 

Najlepsi i najmądrzejsi biznesmeni pochodzą często z miejsc, gdzie panuje głęboka wiedza społeczna i kulturowa. Rozumieją swoją branżę, swoje rynki i systemy, które pozwalają im efektywnie działać. Międzynarodowe staże biznesowe z Projects Abroad to niezrównana szansa, aby zdobyć praktyczną i kulturową wiedzę, której potrzebujesz. To doświadczenie pomoże ci wyróżnić się w szybko działającym międzynarodowym środowisku biznesowym. 

Zaaranżujemy twoją podróż za granicę i pracę jako międzynarodowy stażysta w firmie. Zanurzysz się w codziennej pracy i zyskasz szansę aby nawiązać połączenia. Po pierwsze, będzie z tobą pracować, by móc określić twoje umiejętności i zainteresowania. Później, umieścimy cię na stażu, który pozwoli ci podążać za twoimi celami dotyczącymi kariery. Będziesz pracował wraz z pełnoetatowymi pracownikami i liderami biznesu, abyś mógł lepiej zrozumieć wybraną branżę. Otrzymasz także superwizora, który będzie wspierał cię przez cały czas trwania stażu. 

To “szyte na miarę”, inteligentne podejście do stażu pozwoli ci zbudować potencjał na lepszą przyszłość.

Wybierz staż Biznesowy za granicą

Filtruj według:

1-2 z 2 Projektów

A group of Business Interns pose for a group photo infront of a reception desk at a law office in China.
Staż biznesowy w Chinach
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 18 roku życia może dołączyć
 • Od 4 tygodni
 • Od 12,515 zł
High school students stand outside a local lawfirm on their Law and Business internship in China
Staż dla młodzieży – prawo i biznes w Chinach
Zobacz ten projekt
 • Stałe daty podczas wakacji szkolnych
 • Ten projekt jest tylko dla osób w wieku 15–18 lat
 • Od 2 tygodni
 • Od 10,440 zł

Szukasz informacji?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w terenie, profesjonalną ekspertyzą i długoletnim doświadczeniem, aby stworzyć dla ciebie odpowiedni projekt lub po prostu pomóc ci znaleźć najlepszą opcję. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów:

+44 1273 007 230

lub napisz e-mail:

aby rozpocząć planowanie

Czy międzynarodowy staż z biznesu jest dla mnie?

Nasze międzynarodowe staże biznesowe są idealne dla osób, które chcą spróbować prawdziwego świata biznesu i wyjść ze swojej strefy komfortu. 

Pomożemy ci osiągnąć twoje cele, czy planujesz studiować biznes, czy też przygotowujesz się do starania o twoją pierwszą pracę. Na jakimkolwiek jesteś etapie, pomożemy ci. 

Będziesz pracował z profesjonalistami oraz z ekipą Projects Abroad, aby zdobyć doświadczenie biznesowe i umiejętności, które potrzebujesz udoskonalić. 

Każdy staż jest inny. Będziesz zaangażowany w codzienne aktywności w biurze. To może obejmować kontakty z klientami lub pracę z działami wsparcia biznesu. Możesz badać obecne lub przyszłe projekty, chodzić na spotkania czy pracować nad briefami. 

To świetny sposób, abyś zdobył unikatowe doświadczenie biznesowe, które pozwoli ci się wyróżnić.

Jeśli jesteś zainteresowany biznesem, ale czujesz, że staż biznesowy nie jest dla ciebie, przeczytaj o naszych projektach z zakresu mikrofinansowania.  Sprawdź naszą pełną listę wolontariatów za granicą.

An intern working in an office on one of our international business internships.

Co zyskam jako międzynarodowy stażysta biznesowy?

Staż daje ci umiejętności, które przygotują cię na kolejny krok twojej edukacji i kariery. Otrzymasz także unikatowe doświadczenie, o którym będziesz mógł opowiadać podczas rozmów o pracę. 

Oto niektóre z korzyści, które wymieniają nasi byli wolontariusze: 

 • Umiejętności miękkie, takie jak praca zespołowa, przywództwo, wytrwałość, organizacja, planowanie i zarządzanie czasem
 • Umiejętności biznesowe, które możesz dodać do swojego CV
 • Umiejętność pracy z ludźmi z różnych kultur i środowisk, co pomaga rozwinąć globalną świadomość
 • Pewność siebie wynikająca z wychodzenia ze swojej strefy komfortu 

Wszystkie te umiejętności wzbogacą twoje CV, pomogą ci przy aplikacji UCAS i wesprą twój rozwój osobisty.

Czym wyróżniają się międzynarodowe staże biznesowe?

W Projects Abroad, naszym głównym celem jest przynoszenie korzyści społecznościom, na rzecz których pracujemy. Możesz być pewny że twój projekt jest etyczny i ma odpowiednie wsparcie. Oto kilka elementów, które odróżniają nasze projekty od innych programów stażowych:

Pełne wsparcie ze strony zespołu

W tych projektach będziesz pracować razem z profesjonalistami w dziedzinie biznesu. Możesz obserwować ich w codziennej pracy, i być przez nich wspieranym w wypełnianiu zadań. To naprawdę się liczy, jeśli chodzi o staże biznesowe – chcemy, by twój projekt był doświadczeniem zmieniającym życie, podczas którego nabywasz nowe umiejętności i możesz dowiedzieć się, do czego jesteś zdolny.

“Szyte na miarę” podejście

Jesteśmy zwykle zdolni dopasować twój staż do twoich zainteresowań. Jeśli istnieje szczególna branża, w której chcesz pracować, poinformuj o tym nasz zespół.

International business interns and local professionals pose outside a modern office block.

Nasze akredytacje