A Projects Abroad intern assists with checking a patient to gain internship work experience overseas.

Staże za granicą

Zdobądź praktyczne doświadczenie zawodowe i zbuduj swoje CV w takich obszarach jak biznes, medycyna i dziennikarstwo.

Dołącz do jednego z naszych staży za granicą i ucz się bezpośrednio od lokalnych specjalistów w krajach rozwijających się. To szansa dla ciebie, by zdobyć praktyczną wiedzę z pierwszej ręki, w zakresie twoich zainteresowań. Dostaniesz także szansę podzielenia się swoimi pomysłami i dołożenia swojego wkładu, ucząc się, do czego jesteś naprawdę zdolny. 

Znajdziemy dla ciebie staż za granicą, który zgodny jest z twoimi wymaganiami i poziomem doświadczenia tak bardzo, jak to tylko możliwe, dzięki czemu wyniesiesz jak najwięcej z tego doświadczenia. Oferujemy szeroki wybór krótko- i długoterminowych staży. Czy chcesz nauczyć się czegoś na temat prawa i praw człowieka, lub chcesz podpatrywać lekarzy pracujących w szpitalach, pomożemy ci wybrać idealny staż.

Praca podczas stażu za granicą to świetny sposób, by zdobyć nową wiedzę i umiejętności. Zdobędziesz także doświadczenie na wybranym polu, co pozwoli ci zdecydować, czy ta kariera jest dla ciebie. 

Podczas swojej pracy na stażu za granicą, nabędziesz także cenne umiejętności, takich jak komunikacja i planowanie. To także szansa na zdobycie nowych kompetencji i zbudowanie międzynarodowej sieci kontaktów. Będziesz pracować i nawiązywać kontakt z lokalnymi specjalistami i stażystami z całego świata.

Czy staż za granicą to coś dla mnie?

Nasze staże za granicą są otwarte dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Są szczególnie wartościowe, jeśli jesteś studentem uniwersytetu lub świeżym absolwentem. To doświadczenie będzie ważnym punktem w twoim CV i wyróżni cię w oczach przyszłego pracodawcy lub komisji przyjmującej na studia. 

Wymagania są różne w zależności od tego, jaki staż wybierzesz, ale w przypadku większości staży możesz dołączyć bez konkretnych kwalifikacji i doświadczenia. Będziesz pracować wraz z doświadczonymi specjalistami, którzy poprowadzą cię przez cały czas trwania stażu, jeśli będziesz tego potrzebował.

W czasie trwania projektu pomagać ci będzie nasza przyjazna lokalna obsługa. Będą oni dostępni przez 24 godziny na dobę, by wspierać cię i prowadzić w pracy, jaką będziesz miał do wykonania.

Projects Abroad interns edit a spreadsheet as part of their internship work overseas.

Letnie staże za granicą

Lato jest popularnym czasem, aby spędzić staż za granicą, szczególnie w przypadku absolwentów i studentów. Możesz jak najlepiej wykorzystać swoje wakacje i przez ten czas zdobywać doświadczenie zawodowe i ciekawy wpis w CV. Letnie staże za granicą dają ci także szansę opowiedzenia swoich przygód podczas rozmów kwalifikacyjnych. 

Wybierz staż za granicą

Filtruj według:

1-3 z 23 Projektów

Medical interns listen to a doctor as he teaches them anatomy during their team trip in Nepal
Medyczny staż dla grup w Nepalu
Zobacz ten projekt
 • Stałe terminy przez cały rok
 • Każdy powyżej 18 roku życia może dołączyć
 • Od 2 tygodni
 • Od 7990 zł
Projects Abroad interns gain micro-finance work experience in Tanzania advising entrepreneurs
Mikrofinansowanie – staż w Tanzanii
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7720 zł
A Veterinary Medicine intern examines a sample under a microscope at an animal clinic in Argentina.
Praca ze zwierzętami w Argentynie
Zobacz ten projekt
 • Całkowicie elastyczne terminy
 • Każdy powyżej 16 lat może dołączyć
 • Od 1 tygodnia
 • Od 7720 zł
Załaduj więcej

Nasze akredytacje