You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Staże zagraniczne z dziedziny 
Wsparcia Rozwoju Międzynarodowego

Start
Volunteers help small businesses on the International Development volunteer project
  • Twoje zadania: Praca na rzecz lokalnych organizacji pozarządowych w celu rozwiązania problemów mających wpływ na jednostki i lokalne społeczności za granicą.
  • Wymagania: Różne wymagania w zależności od konkretnego projektu
Informacje o projekcie

Wolontariat w projektach z zakresu rozwoju międzynarodowego to szansa, by zastosować w praktyce swoje umiejętności, pomagając osobom borykającym się z rozmaitymi problemami natury społecznej, takich jak odrzucenie, niepełnosprawność czy nieuleczalne choroby. Zdobędziesz w ten sposób nieocenione doświadczenie i wzbogacisz swoje CV o udział w zagranicznym projekcie społecznym.

Woman sews clothing in her small business where interns work in South Africa

Dzięki podjęciu wolontariatu w tym zakresie poznasz z pierwszej ręki życie w odległych, odmiennych kulturowo krajach takich jak:

Twoje umiejętności, zdolności i doświadczenia mają szansę być w pełni wykorzystane w czasie trwania projektu – czy to pomagając zmarginalizowanym społecznie grupom, działając z ramienia organizacji pozarządowej czy organizacji charytatywnej.

Nie musisz obawiać się o to, że przyjdzie Ci działać na własną rękę – podczas trwania projektu możesz liczyć na wsparcie z naszej strony, zarówno merytoryczne, mające na celu ułatwić Ci odnalezienie się w nowym otoczeniu i zdobycie wiedzy niezbędnej do prawidłowego przeprowadzania zadań, które przyjdzie Ci wykonać, oraz wsparcie osobiste – ze strony naszego personelu na miejscu oraz innych wolontariuszy. 

Sprawdź gdzie możesz wyjechać:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲