You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Grupowy wolontariat dla grup zorganizowanych

Uczestnicy Grupowego wolontariatu dla szkolW grupie jest zawsze raźniej! Dodatkowo, nic tak dobrze nie spaja kilkorga ludzi, jak wspólny wyjazd. Niezależnie, czy jesteście grupą kolegów ze studiów, uczniami w szkole ponadgimnazjalnej, grupą sportową lub artystyczną, kolegami z pracy, a także po prostu grupą znajomych, wspólny wyjazd na zagraniczny wolontariat to doskonała okazja, by spędzić niezapomniany czas wspólnie i dokonać razem czegoś wielkiego!

Wraz z Projects Abroad możecie wspólnie, jako grupa pięciu lub więcej osób, wybrać się na dalece zindywidualizowaną, dostosowaną do Waszych potrzeb wyprawę. Długość trwania projektu jest zależna od tego, ile czasu możecie na niego przeznaczyć (i czas trwania wiz).
Projekty grupowe dostosowane dla potrzeb organizacji biznesowych, edukacyjnych i wolontaryjnych

Grupy szkolne

W przeszłości wysyłaliśmy już grupy uczniów szkół ponadgimnazjalnych na szereg projektów w czasie zimowych lub letnich wakacji. Nasi pracownicy są w stanie zaaranżować każdy aspekt wycieczki, od zakwaterowania po zaplanowanie weekendowych wypadów turystycznych. Dodatkowo, każdy uczestnik ma zapewnioną opiekę oraz wsparcie na terenie docelowego kraju.

Grupy studenckie

Wiele naszych projektów jest stworzona z myślą o studentach chcących sprawdzić swoją teoretyczną wiedzę w praktyce lub chcących poznać coś nowego lub zdobyć nowe doświadczenia. Nasze projekty z zakresu ochrony środowiska mogą stanowić cenne uzupełnienie wiedzy dla studentów geografii, biologii lub zoologii oraz dać praktyczne doświadczenie. Osoby chcące się rozwijać medioznawczo mogą wybrać projekty dziennikarskie. Umożliwiamy też wzięcie udziału w szeregu projektów edukacyjnych, z których mogą skorzystać przyszli nauczyciele – wymienić należy projekty nauczania języków lub projekty nauczania poprzez dramę. Jeżeli Waszym żywiołem jest sport, oferujemy także szereg projektów, w których

Jeżeli rozważasz pójście na studia medyczne po liceum, wybór jednego z wielu projektów praktyk medycznych pozwoli Ci zobaczyć, jak wygląda praca lekarza jeszcze zanim na dobre zdecydujesz się o wyborze studiów!

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲