You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z zakresu Zdrowia Publicznego w Kambodży

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Okolice Phnom Penh i wyspa Silk.
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych z zakresu medycyny.
  • Zakwaterowanie Mieszkania Projects Abroad
  • Minimalna długość pobytu: 1 tydzień

A Cambodian man receives treatment from Projects Abroad Public Health interns.

Wolontariat z zakresu Zdrowia Publicznego w Kambodży realizujemy w okolicach Phnom Penh i wyspie Silk. Zakwaterowany będziesz w stolicy kraju, skąd codziennie wyruszysz do miejsca swojego wolontariatu. Będzie to okazja by zdobyć nie tylko cenne doświadczenie zawodowe, ale także poznać Kambodżę na wskroś.

Udział w tym wolontariacie da Ci możliwość niesienia konkretnej i bezpośredniej pomocy członkom lokalnej społeczności. Dzięki Tobie lekarze będą mogli poświęcić swoją uwagę większej liczbie potrzebujących, bo to właśnie TY będziesz wykonywał za nich podstawowe badania. Jeżeli zatem chcesz mieć stały i bezpośredni dostęp do pacjentów, to wolontariaty z dziedziny Zdrowia Publicznego są dla Ciebie najlepszym wyborem! Pomóż lokalnej społeczności, a otrzymasz w zamian mnóstwo satysfakcji oraz bezcenne doświadczenie zawodowe.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania

Projects Abroad Public Health intern participates in an outreach at a Cambodian kindergarten.

W styczniu 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z miejscowymi organizacjami. Naszym wspólnym celem było i wciąż jest, utworzenie na terenie Kambodży kilkunastu klinik medycznych. Nasze organizacje partnerskie wspierają ubogich ludzi, zwłaszcza kobiety, dzieci i osoby niepełnosprawne. Projekt ten jest częścią większego przedsięwzięcia – odbywa się w okolicach Phnom Penh. U boku lokalnych medyków pomagać będziesz rodzinom, które tej pomocy potrzebują najbardziej. Podczas wizyt w domach pomożesz w przeprowadzaniu podstawowych badań medycznych, które mogą wskazać na konieczną, bardziej specjalistyczną pomoc medyczną, a także sprawdzanie poziomu ciśnienia we krwi, poziomu cukru we krwi, zaburzeń w przyjmowaniu pokarmu i płynów, a także innych, w zależności od Twojego poziomu doświadczenia.

Będziesz mógł także przeprowadzać podobne badania wśród dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, skupiając się na badaniach zębów, skóry, a także zaburzeń funkcjonowania klatki piersiowej i zaburzeń natury psychologicznej – zwłaszcza nienaturalnych zachowań.

Do twoich zadań będzie także należeć sporządzanie raportów i ich analizowanie. Dzięki nim będzie możliwe lepsze zaplanowanie szerszych działań organizacji.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w naszych mieszkaniach wraz z innymi wolontariuszami!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat zakresu Zdrowia Publicznego do Kambodży, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲