You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z zakresu Zdrowia Publicznego na Filipinach

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Bogo City, San Remigo
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych z zakresu medycyny.
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

A female intern conducts a health check at an outreach in the Philippines, Asia.

Połącz więc niezapomniane wakacje z wolontariatem z zakresu Zdrowia Publicznego – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedz sobie na pytanie czy medycyna to dziedzina, w której chciałbyś w przyszłości pracować.

Udział w tym wolontariacie da Ci możliwość niesienia konkretnej i bezpośredniej pomocy członkom lokalnej społeczności. Społeczności wyjątkowej bo katolickiej na tym obszarze zdominowanym przez Islam i religie dalekiego wschodu. Dzięki Tobie lekarze będą mogli poświęcić swoją uwagę większej liczbie potrzebujących, bo to właśnie TY będziesz wykonywał za nich podstawowe badania. Jeżeli zatem chcesz mieć stały i bezpośredni dostęp do pacjentów, to wolontariaty z dziedziny Zdrowia Publicznego są dla Ciebie najlepszym wyborem! Pomóż lokalnej społeczności, a otrzymasz w zamian mnóstwo satysfakcji oraz bezcenne doświadczenie zawodowe.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania

A Projects Abroad volunteer on the Public Health internship in the Philippines, Southeast Asia

Wybierając wolontariat w zakresie Zdrowia Publicznego na Filiponach będziesz pracował dla lokalnej organizacji NGO prowadzącej program profilaktyki chorób niezakaźnych. Odwiedzisz wiele szkół, świetlic środowiskowych i innych placówek w Bogo City lub San Remigo oraz mniejszych miasteczkach na północy wyspy Cebu. Pomożesz tam, u boku lokalnych lekarzy, wykonywać proste czynności medyczne, takie jak badanie poziomu cukru we krwi, ciśnienia we krwi, ogólnego badania stanu zdrowia w poszukiwaniu oznak chorób (zależnie od miejsca pobytu, mogą być to także schorzenia uznawane u nas za egzotyczne!), opatrywanie drobnych ran i urazów oraz przeprowadzanie kampanii mających na celu promocję zdrowego trybu życia.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat zakresu Zdrowia Publicznego na Filipinach, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 71 719 90 92 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, , a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Raporty miesięczne Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲