You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Terapii Zajęciowej w Kenii

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Nanyuki
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.
  • Instytucje: Szpitale oraz Centra opieki dla dzieci
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

An Occupational Therapy intern helps a young girl move her legs in Kenya

Przeżyj z nami wspaniałą wakacyjną przygodę - jedź na Wolontariat z Terapii Zajęciowej do Kenii i sprawdź czy to zawód dla Ciebie. Nie musisz legitymować się wcześniejszymi doświadczeniami w tym zakresie.

Wyjazd taki, prócz wyjątkowych doświadczeń zawodowych, przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia związane z safari, na które wybiera się każdy nasz wolontariusz.

Sam wybierzesz dogodny termin swojego wyjazdu, a także długość pobytu. Zakwaterujemy Cię wraz z innym wolontariuszem w domu lokalnej rodziny goszczącej, starannie wyselekcjonowanej przez naszych pracowników. To doskonała okazja żeby przyjrzeć się z bliska miejscowej kulturze, okazję niedostępną dla zwykłych turystów. Wykorzystaj ją.

Twoje zadania na miejscu

Będziesz pracować w lokalnym centrum opieki dla dzieci z niepełnosprawnościami. Twoje codzienne zajęcia i obowiązki zostaną wyznaczone przez lokalnego specjalistę, pod którego okiem będziesz pracować.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany z innym wolontariuszem w domu lokalnej kenijskiej rodziny. Przed wyjazdem określisz w jakich warunkach chciałbyś mieszkać, a my postaramy się dobrać Ci odpowiednie lokum. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – takiej okazji mieć nie będziesz mieszkając w hotelu czy schronisku.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat do Kenii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲