You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Terapii Zajęciowej
w Kambodży

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Phnom Penh
  • Wymagania: Musisz być studentem Terapii Zajęciowej. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.
  • Instytucje: Centra opieki
  • Zakwaterowanie: Mieszkania
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Kambodża to obowiązkowy punkt programu wycieczki do Azji Południowo-Wschodniej, a także świetnie miejsce na wolontariat. Kambodża jest wyjątkowa także dlatego, że jednym z członków naszego lokalnego zespołu jest Janusz – Polak z krwi i kości.

To tylko cześć argumentów przemawiających za tym wyborem. Warto wspomnieć także o mnóstwie zabytków pozostawionych przez 3000 rozkwitu tamtejszej kultury, a także dobrze wyposażone placówki, w których możesz zrealizować Wolontariat z zakresu Terapii Zajęciowej

Sam wybierzesz dogodny termin swojego wyjazdu, a także długość pobytu. Zakwaterujemy Cię wraz z innym wolontariuszem w domu lokalnej rodziny goszczącej, starannie wyselekcjonowanej przez naszych pracowników. To doskonała okazja żeby przyjrzeć się z bliska miejscowej kulturze, okazję niedostępną dla zwykłych turystów. Wykorzystaj ją.

Twoje zadania na miejscu

W Kambodży Terapia Zajęciowa nie jest traktowana jako osobna profesja, stąd będziesz pracować głównie u boku fizjoterapeutów. Zostaniesz skierowany do National Baby and Children’s Centre w stolicy kraju, Phnom Penh. To dom dziennego pobytu dla dzieci, w którym przebywają dzieci o różnych typach niepełnosprawności ruchowej, a także intelektualnej.

Intern on the Occupational Therapy project in Cambodia does activities with children

Jeżeli masz przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, możesz pracować także w Centrum Opieki zajmującym się osobami dorosłymi zarażonymi wirusem HIV. Alternatywnie, może zaangażować się w pomoc weteranom w ośrodkach Veterans International Centres w Phnom Penh lub Prey Veng

Zakwaterowanie

Na miejscu zatrzymasz się w apartamencie należącym do Projects Abroad, w którym mieszkać będą również inni uczestnicy naszych projektów. To doskonała szansa, by poznać wspaniałych, młodych ludzi z całego świata i wspólnie spędzać czas wolny.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat do Kambodży, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲