You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariaty zagraniczne zakresu Terapii Zajęciowej

Start
Intern works with children doing activities on the Occupational Therapy project  overseas
  • Twoje zadania: Współpraca z lokalnymi terapeutami zajęciowymi lub praca indywidualna z pacjentami w ośrodkach rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych z niepełnosprawnościami
  • Wymagania: Brak wymagań w Kenii i RPA. Wymagania edukacyjne w Kambodży, Maroko, Tanzanii, Wietnamie. Znajomość języka francuskiego w Maroko. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 18 lat w przypadku: Kambodży, Maroko i Wietnamu.
Informacje o projekcie

Wolontariat zagraniczny z zakresu Terapii zajęciowej może być cennym doświadczeniem w Twojej karierze zawodowej, a także ciekawym pomysłem na wakacje. Terapia zajęciowa to nie tylko możliwość pomocy osobie dotkniętej schorzeniami – to także próba dla samego wolontariusza! Różnorodność form terapii, której poddać się może pacjent sprawia, że proces leczenia może okazać się wyzwaniem dla terapeuty! Wybierając wolontariat z zakresu terapii zajęciowej, będziesz mieć szansę zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku i nieść pomoc dotkniętym życiowo rówieśnikom w mniej rozwiniętych częściach kuli ziemskiej! Nie musisz mieć doświadczenia – na miejscu pomocy udzielą Ci lokalni terapeuci i lekarze.

Terapia zajęciowa:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲