Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Togo

Start
Informacje podstawowe

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

  • Miasto: Lomé
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w dziedzinie stomatologii.
  • Instytucje: Szpitale oraz opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer on the Dentistry project working in a hospital in Lome, Togo

Togo przyciąga na wolontariat szczególnie osoby zainteresowane kulturą francuską. Togo to bowiem była kolonia tego kraju, a także miejsce, gdzie wciąż dominuję język francuski. Togo to także piękne plaże, bogactwo krajobrazów, a także wyjątkowi ludzie.

Z wielu względów to także doskonałe miejsce na Wolontariat Stomatologiczny, szczególnie jeżeli chcesz pracować po francusku. Tamtejsi lekarze mówią doskonale w tym języku. Jeżeli chcesz się zatem sprawdzić się w trudnych warunkach, a także dowiedzieć się jak wygląda praca stomatologa w najodleglejszych zakątkach świata, pojedź razem z nami do Togo! Dowiesz się dzięki temu, czy chcesz w przyszłości wykonywać ciężki zawód Stomatologa. Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. Zakwaterujemy Cię w domu lokalnej rodziny goszczącej, starannie wyselekcjonowanej przez naszych pracowników.

Twoje zadania na miejscu

W Togo będziesz pracować w jednym ze szpitali w stolicy kraju – Lomè. Będziesz pracować jako asystent dentystyczny obok wykwalifikowanych miejscowych dentystów. Na miejscu zostanie Ci przydzielony opiekun – stomatolog specjalista. Będzie on zarazem Twoim mentorem i partnerem w codziennej pracy. Jeśli wykażesz się inicjatywą, ambicją i zaangażowaniem, będzie powierzał Ci coraz to trudniejsze i bardziej odpowiedzialne zadania. Nie zabraknie także okazji, w których będziesz musiał wykazać się zdobytą wiedzą w praktyce. Odwiedzisz wiele miejscowych szkół, gdzie wraz z lokalnym personelem będziecie świadczyć darmową opiekę stomatologiczną ich wychowankom.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem południowej Afryki.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny do Togo, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲