You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Tanzanii

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Dar es Salaam, Arusha
  • Wymagania: Wymagana jest znajomość języka angielskiego (co najmniej) na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie stomatologii
  • Instytucje: Kliniki, Ośrodki zdrowotne powiązane z lokalnymi szpitalami.
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer in Tanzania with staff on the Dentistry project

Tanzania jest znana z safari, parków narodowych i wulkanów, w tym słynnego Kilimandżaro, ale także wspaniałych krajobrazów i pięknych plaż z widokiem na Ocean Indyjski. To także dobre miejsce na Wolontariat Stomatologiczny, szczególnie jeżeli zdobywanie doświadczenia zawodowego oraz pomoc lokalnej społeczności chcesz połączyć ze zwiedzaniem.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat Stomatologiczny możesz odbyć w ośrodkach stomatologicznych należących do szpitali, w miejscowości Arusza lub w nadbrzeżnym Dar es Saalam. To duże placówki, dobrze wyposażone i zatrudniające dobrej klasy specjalistów. Pod ich okiem nauczysz się wykonywać podstawowe czynności stomatologiczne lub będziesz asystował przy leczeniu. Jeżeli zechcesz, będziesz mieć możliwość pracy nie tylko w szpitalu. Regularnie organizowane są bowiem objazdowe punkty opieki medycznej w tych miejscowościach na prowincji, gdzie nie ma stałych placówek medycznych. Będzie więc okazja na bezpośredni kontakt z pacjentami podczas realizacji badań przesiewowych czy doraźnej pomocy.

Zakwaterowanie

Bez względu na to, które miasto wybierzesz, zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny do Tanzanii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 71 750 90 03 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲