You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny na Sri Lance

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Panadura i Colombo
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w dziedzinie stomatologii.
  • Instytucje: Szpitale oraz pomoc objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

Sri Lanka to jedno z najlepszych miejsc na wolontariat za granicą. Wyjątkowe krajobrazy, wspaniała pogoda przez cały rok, a także niesamowicie mili mieszkańcy to tylko cześć argumentów przemawiających za tym wyborem. Warto wspomnieć także o mnóstwie zabytków pozostawionych przez 3000 lat rozkwitu tamtejszej kultury, a także dobrze funkcjonującej infrastrukturze pozwalające zwiedzać tą wyspę w łatwy i bezpieczny sposób.

Wolontariat Stomatologiczny na Sri Lance to zatem rewelacyjne połączenie przyjemnego z pożytecznym! Jedź więc do Colombo, pomóż lokalnej społeczności i przekonaj się czy zwód dentysty jest dla Ciebie. Szczególnie, że nie wymagamy od Ciebie żadnych wcześniejszych doświadczeń w tej dziedzinie.

Ty wybierasz dogodny termin swojego wyjazdu, a także długość pobytu. Zakwaterujemy Cię wraz z innym wolontariuszem w domu lokalnej rodziny goszczącej, starannie wyselekcjonowanej przez naszych pracowników. To doskonała okazja żeby przyjrzeć się z bliska lankijskiej kulturze, okazja niedostępną dla zwykłych turystów. Wykorzystaj ją.

Twoje zadania na miejscu

Volunteer with Sri Lankan staff on the Dentistry project with Projects Abroad

Wśród wielu szpitali położonych w ośrodkach rozsianych po całej wyspie możesz zrealizować Wolontariat Stomatologiczny między innymi w Panadura Base Hospital. Pełna lista jest o wiele dłuższa i jest dostępna, wraz z dokładną specyfikacją szpitali po uprzednim kontakcie, do którego zachęcamy.

Będziesz mógł zaangażować się w wiele różnorodnych zabiegów stomatologicznych i ortodontycznych zarówno bezpośrednio wykonując podstawowe procedury pod okiem lokalnego dentysty, jak i obserwować go w pracy, czy słuchać wykładów.

Na miejscu zostanie Ci bowiem przydzielony opiekun – stomatolog-specjalista biegle posługujący się językiem angielskim. Będzie on zarazem Twoim mentorem i partnerem w codziennej pracy. Jeśli wykażesz się inicjatywą, ambicją i zaangażowaniem, będzie powierzał Ci coraz to trudniejsze i bardziej odpowiedzialne zadania.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej, a nasze rodziny na Sri Lance uchodzą za najlepsze spośród wszystkich krajów naszej działalności. To wyjątkowa okazja, żeby poznać buddyjską kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem południowej Azji.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny na Sri Lance, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲