Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Nepalu

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Kathmandu, Chitwan
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie stomatologii.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

Volunteer on the dentistry project dressed in scrubs observing dental surgery in Nepal

Nepal to jeden z najczęściej wybieranych krajów przez naszych wolontariuszy z Polski. To dobry wybór zarówno ze względów logistycznych (łatwy i krótki lot, łatwa do uzyskania wiza), jak i kulturowych i merytorycznych. Pojedź więc z nami do podnóża Himalajów – do Nepalu – i zrealizuj Wolontariat Stomatologiczny.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twoją praktykę oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat zrealizujesz w Chitwan Medical College Teaching Hospital położonym w miejscowości Chitwan. Będziesz mógł zaangażować się w wiele różnorodnych zabiegów stomatologicznych i ortodontycznych zarówno bezpośrednio wykonując podstawowe procedury pod okiem lokalnego dentysty, jak i obserwować go w pracy, czy słuchać wykładów. Na miejscu zostanie Ci przydzielony opiekun – stomatolog-specjalista, biegle posługujący się językiem angielskim. Będzie on zarazem Twoim mentorem i partnerem w codziennej pracy. Jeśli wykażesz się inicjatywą, ambicją i zaangażowaniem, będzie powierzał Ci coraz to trudniejsze i bardziej odpowiedzialne zadania.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wspaniała okazja, żeby poznać buddyjską kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny do Nepalu, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲