You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Meksyku

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Guadalajara
  • Wymagania: Wolontariusze muszą mieć co najmniej 18 lat. Niezbędna jest także znajomość języka hiszpańskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

A child receives a dental checkup from a Dentistry intern in Mexico

Pojedź z nami do Meksyku, przeżyj wspaniałą przygodę i zdobądź stomatologiczne doświadczenie w jednym z ośrodków w Guadalajarze!

Nie musisz legitymować się wcześniejszymi doświadczeniami w tej dziedzinie. Liczy się zapał, chęć do pracy, a także znajomość języka hiszpańskiego przynajmniej na poziomie podstawowym. Wyjazd taki, prócz wyjątkowych doświadczeń zawodowych, które odpowiedzą Ci na pytanie czy stomatologia jest dla Ciebie, przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia związane z obcowaniem z lokalną kulturą oraz wieloma wolontariuszami z całego świata!

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Praktykę zrealizujesz w jednym z rządowych szpitali w Guadalajarze na oddziale stomatologicznym. Meksykańskie szpitale są dobrze wyposażone i zawsze przepełnione. Będzie więc możliwość obcowania z wieloma procedurami medycznymi, a także sprawdzenia się w trudnych warunkach.

Pod okiem Twojego opiekuna merytorycznego zaangażujesz się w wiele różnorodnych zabiegów stomatologicznych i ortodontycznych zarówno bezpośrednio, wykonując różnego rodzaju procedury obserwując jego prace, czy wysłuchując wykładu.

Zakwaterowanie

W Guadalajarze zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać dwa światy – świat Twojego współlokatora, mieszkańca Europy, USA, czy Australii, a z drugiej lokalny świat Meksyku. To kraj katolicki, stąd wiele obyczajów będzie wyglądało znajomo. Jednak ich koloryt wynikający z temperamentu Meksykanów na pewno Cię zaskoczy. Otrzymasz więc szanse na poznanie Meksyku od strony, która nie jest dana zwykłemu turyście.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny w Meksyku, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲