Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Kenii

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Nanyuki
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych
  • Instytucje: Szpitale oraz pomoc objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

A Dentistry intern performs a routine check-up in Kenya

Przeżyj z nami wspaniałą wakacyjną przygodę - jedź na Wolontariat Stomatologiczny do Kenii i sprawdź, czy stomatologia jest dla Ciebie. Połącz więc niezapomniane wakacje z wolontariatem w dziedzinie Stomatologii. Nie musisz legitymować się wcześniejszymi doświadczeniami w tym zakresie. Wyjazd taki, prócz wyjątkowych doświadczeń zawodowych, które odpowiedzą Ci na pytanie czy stomatologia jest dla Ciebie, przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia chociażby związane z safari, na które wybiera się każdy nasz wolontariusz.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat zrealizujesz na oddziale stomatologicznym lokalnego szpitala w Nanyuki. Wyjazd do Afryki będzie dla Ciebie prawdziwą szkołą stomatologii. Twój opiekun merytoryczny, czyli stomatolog zatrudniony w szpitalu, będzie Twoim przewodnikiem i mentorem zarazem. To przy nim nauczysz się wykonywać podstawowe czynności stomatologiczne, obserwując go przy pracy, a także słuchając wykładów. Nie zabraknie także okazji, w których będziesz musiał wykazać się zdobytą wiedzą w praktyce. Odwiedzisz wiele miejscowych szkół, gdzie wraz z lokalnym personelem będziecie świadczyć darmową opiekę stomatologiczną ich wychowankom.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany z innym wolontariuszem w domu lokalnej kenijskiej rodziny. Przed wyjazdem określisz w jakich warunkach chciałbyś mieszkać, a my postaramy się dobrać Ci odpowiednie lokum. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – takiej okazji mieć nie będziesz mieszkając w hotelu czy schronisku.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny w Kenii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲