You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Kambodży

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Phnom Penh
  • Wymagania: Musisz mieć ukończony przynajmniej 3 rok studiów stomatologicznych. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym lub francuskiego.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Mieszkania
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

Volunteer observes a session with a patient on the dentistry project in Cambodia

Kambodża to obowiązkowy punkt programu wycieczki do Azji Południowo-Wschodniej, a także świetnie miejsce na wolontariat. Kambodża jest wyjątkowa także dlatego, że jednym z członków naszego lokalnego zespołu jest Janusz – Polak z krwi i kości.

To tylko cześć argumentów przemawiających za tym wyborem. Warto wspomnieć także o mnóstwie zabytków pozostawionych przez 3000 rozkwitu tamtejszej kultury, a także dobrze wyposażone szpitale, w których możesz zrealizować Wolontariat Stomatologiczny.

Jeżeli ukończyłeś przynajmniej 3 roku studiów na wydziale lekarsko-dentystycznym, możesz wziąć udział w naszym projekcie. Sam wybierzesz dogodny termin swojego wyjazdu, a także długość pobytu. Zakwaterujemy Cię wraz z innym wolontariuszem w domu lokalnej rodziny goszczącej, starannie wyselekcjonowanej przez naszych pracowników. To doskonała okazja, żeby przyjrzeć się z bliska lokalnej kulturze, okazję niedostępną dla zwykłych turystów. Wykorzystaj ją.

Twoje zadania na miejscu

Będziesz pracować w jednym z największych tamtejszych szpitali na oddziale stomatologicznym. Twoja rola będzie polegać na obserwacji i pomaganiu personelowi w prostszych zadaniach, ale szybko będziesz miał okazję, jeśli wykażesz się zapałem, dostać bardziej odpowiedzialne zadania.

Zadecyduje o tym opiekun merytoryczny - stomatolog specjalista biegle posługujący się językiem angielskim. Będzie on zarazem Twoim mentorem i partnerem w codziennej pracy. Jeśli wykażesz się inicjatywą, ambicją i zaangażowaniem, będzie powierzał Ci coraz to trudniejsze i bardziej odpowiedzialne zadania.

Zakwaterowanie

Na miejscu zatrzymasz się w apartamencie należącym do Projects Abroad, w którym mieszkać będą również inni uczestnicy naszych projektów. To doskonała szansa, by poznać wspaniałych, młodych ludzi z całego świata i wspólnie spędzać czas wolny.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny do Kambodży, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲